Znikające ikony w menu start/tray'u

Witam!

Szukam i szukam na google i nie mogę znaleźć odpowiedzi… Wczoraj wieczorem robiłem format i reinstalke systemu. Postawiony jest system Windows Vista Bussiness 64 bit. Instalowany był przy odłączonym internecie, pierwsze co zrobiłem po zakończeniu, to instalacja Firewalla Comodo z Antywirusem. Wszystko było bezproblemowo do czasu, gdy zauważyłem, że po zminimalizowaniu programu ikony znikają z menu start. Mianowicie: po uruchomieniu Firefoxa, widać normalnie przycisk na pasku, lecz gdy tylko go zminimalizuję, to ikona od razu znika. Gdy przełączę aktywność na Firefoxa poprzez alt+tab przycisk powraca na pasek start i tak w kółko. Dzieje się tak nie ze wszystkimi programami. Z programami systemowymi Microsoftu jest ok, natomiast z Firefoxem, Thunderbirdem, OpenOffice’m i innymi. Skanowałem system Comodo AntiVirus, nic nie znalazł. Staram się skanować skanerami on-line lecz niestety jak narazie mam problemy z ich instalacją.

Oto screen z pulpitu:

http://img187.imageshack.us/img187/5417/wtfm.jpg

Proszę o pomoc :confused: Nie chce przeinstalowywać calego systemu, a problem wydaje się błahy, aczkolwiek strasznie irytujący.

Windows Vista Bussiness 64 bit.

Wcześniej wszystko było ok? Przed reinstalacją. Zrobiłeś format, potem sterowniki zainstalowałeś i DirectX oraz biblioteki typu net framework i programy ściągasz pod swoją wersję systemu?

Jest to oryginalny system z MSDN. Wczesniej siedzialem na nim od wakacji i wszystko bylo OK. Oczywiscie wszystkie sterowniki oryginalne (do laptopa dolaczona plytka ze sterownikami, na ktorych sa do Visty 64bit), oprocz tego wszystkie oprogramowanie w wersji 64 bit. IE ani razu nie byl odpalany, net byl odpalony dopiero po instalacji Comodo Internet Security oraz Firefoxa (wifi w lapku bylo wylaczone). Wczesniej uzywalem tego samego oprogramowania i sterownikow i bylo bardzo OK.

Kolejnosc byla mniej wiecej taka (po zakonczeniu instalacji systemu): Matlab (z jego powodu byl format, nie moglem zainstalowac poprzednio, bo instalacja sie wieszala w polowie) Comodo Internet Security, Firefox, net, aktualizacje (na sterownikach wifi z microsoftu) i sterowniki na koncu (jakos tak wyszlo).