Znikające ikony w Win 7 problem

Witam.

O jakiegoś miesiąca użytkuję orginalny windows 7. Jednak pojawił się problem który miałem już w win Vista. A mianowicie:

po kilku minutach po starcie gdy wchodzę w mój komputer nic tam nie ma, po prostu w miejscu gdzie standardowo są ikony jest białe miejsce. działa odinstaluj program itp.

Jeszcze ten zielony pasek stanu u góry ciągle się ładuje, idzie bardzo powoli dochodzi prawie do końca i staje. jeszcze kiedy wchodzę w jakiś folder np. z grami nie ma tam ikon są podpisy ale ikon nie ma. Jak wspomniałem problem z tym paskiem stanu miałem już na win vista, ale ściągnąłem program vista disc recovery zabotowałem coś porobił i było dobrze ale do win 7 takiego czegos nie znalazłem. macie jakieś pomysły? skanowałem juz system avira anti vir i COMODO IS. Naprawdę nie wiem już co z tym zrobić.

Spróbuj zainstalować np. g-datę trial i przeskanować bo jednak mimo wszystko wydaje mi się że to wirus

Ile ten program by skanował? jak ustawić? (jakiś wysoki priorytet czy coś?)

P.s. jeszcze słyszałem o jakimś dr.Web live cd co o tym myślisz?

A mnie się zdaje że coś za mało masz pamięci RAM do 7-ki a tym bardziej do Visty,sprawdż no to.

No tego bym nie powiedział bo mam 4 GB DDr3

No fakt, więc skoro system oryginał to zostaje tylko ta druga możliwość czyli błąd lub złe ustawienie BIOS-u

W biosie nic nie grzebałem. Zaczęło się to nagle bez powodu. Po jakichś 2 miesiącach po zainstalowaniu systemu. Jeśli to wirus to ja mam Avira antivir i doinstalowałem jeszcze firewall COMODO czy to dobre połączenie? Czy będą się “gryzły”?

Dodane 13.02.2010 (So) 15:24

Nikt nie wie czym to może być spowodowane? Czym przeskanować? Jeśli to wirus to Avira nic nie wykryła.

Mam podobnie

Posiadam Build 7100 i sądziłem, że w komercyjnej wersji problem zniknie ale widzę, że nie.

Wykluczyłem wady sprzętowe.

Reinstalowałem system.

Zmiany w sposobie wyświetlania nie przyniosły rezultatu.

Założyłem nowy temat:

pusto-zamiast-folderow-grafiki-itd-win7-t354222.html

Problem znika jedynie po restarcie…

Dodane 13.02.2010 (So) 15:37

Oczywiście skany antywirusowe robiłem.

Po jakimś czasie problem zawsze wraca i tylko restart…

A więc to jakieś błędy w win 7? Mam nadzieje że tak jest ponieważ bałem się o moje pliki i konta. Dzięki uspokoiłeś mnie troche.