Znikające MB

(system) #1

witam. od pewnego czasu za każdym razem kiedy włączam komputer, na dysku mam o 20MB mniej. teraz zrobiło m isię już naprawdę mało miejsca. skanowałem dysk różnymi antywirusami ale nic nie znalazło. ma ktoś moze pomysł jak rozwiązać ten problem ?

(Michalkwiecinski) #2

Start>>>wszystkie programy>>>akcesoria>>>narzędzia systemowe>>>przywracanie systemu

Obok masz ustawienia przywracania systemu

Wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach a potem włącz, albo zostaw wyłączone, jeśli nie chcesz tracić dalej miejsca na dysku :wink:

Domyślam się, że masz Xp :cfaniak:

PS. Ta opcja jest czasem pomocna (jak coś żle ustawisz), więc radzę kasować regularnie co miesiąc a nie wyłączać całkowicie)

(system) #3

Wielkie dzięki :slight_smile:

(Johny) #4

Od bardzo dawna to jeden ze skutków działania wirusa,albo pęcznienia systemu,wydaje się,że Windows przy odinstalowywaniu programów kasuje wszystko,ale wiele zostawia,nieużywane skróty,pliki w folderze systemowym,pliki pomocnicze,to zaśmieca system,jeśli miejsca ubywa bez przyczyny to jest to skutek działania wirusa doklejającego się do plików

(Qbek50) #5

ja kiedys mialem taki sam problem. Rozwiązalem go puszczająć dokladny Scandisk wszystkich dysków 8)