Znikające MB

witam. od pewnego czasu za każdym razem kiedy włączam komputer, na dysku mam o 20MB mniej. teraz zrobiło m isię już naprawdę mało miejsca. skanowałem dysk różnymi antywirusami ale nic nie znalazło. ma ktoś moze pomysł jak rozwiązać ten problem ?

Start>>>wszystkie programy>>>akcesoria>>>narzędzia systemowe>>>przywracanie systemu

Obok masz ustawienia przywracania systemu

Wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach a potem włącz, albo zostaw wyłączone, jeśli nie chcesz tracić dalej miejsca na dysku :wink:

Domyślam się, że masz Xp :cfaniak:

PS. Ta opcja jest czasem pomocna (jak coś żle ustawisz), więc radzę kasować regularnie co miesiąc a nie wyłączać całkowicie)

Wielkie dzięki :slight_smile:

Od bardzo dawna to jeden ze skutków działania wirusa,albo pęcznienia systemu,wydaje się,że Windows przy odinstalowywaniu programów kasuje wszystko,ale wiele zostawia,nieużywane skróty,pliki w folderze systemowym,pliki pomocnicze,to zaśmieca system,jeśli miejsca ubywa bez przyczyny to jest to skutek działania wirusa doklejającego się do plików

ja kiedys mialem taki sam problem. Rozwiązalem go puszczająć dokladny Scandisk wszystkich dysków 8)