Znikające miejsce na dysku C, jaka przyczyna?

Witam mam pewien problem. Na dysku C gdzie mam zainstalowany system znika mi samo miejsce, mimo, że nic nie instaluje, raz jest 600mb, raz 100mb, raz 450mb… Dzisiaj już było ciągle mało i zacząłem oglądać naruto na takiej stronie. Nagle film się zaciął i nie mogłem oglądać dalej. Zauważyłem, że na dysku C jest zaledwie 32kb miejsca. Wyłączyłem stronę z naruto i nagle 60mb na dysku, włączyłem znowu, film leciał, a z dysku zaczęło ubywać miejsca po 2-3mb w kilka sekund. Jak skończy się miejsce to nie mogę dalej oglądać. Wie ktoś co z tym zrobić ? Nie wiem czy dobry dział, ale na Xp kiedyś nie miałem takich problemów. Co do tego naruto to nie uważajcie mnie za dziecko, po prostu lubiłem oglądać kiedyś i teraz jakoś naszła mnie chęć xd

Plik wymiany może się dynamicznie zmieniać, system może trzymać swoje pliki tymczasowe (aktualizacje systemu itp), inne programy mogą trzymać dane różne dane w katalogu użytkownika.

Musisz sprawdzić który katalog najwięcej zajmuje, i co za program tyle danych potrzebuje.

BTW. skoro liczysz wolne miejsce w megabajtach, to nie jest dobrze…

Kliknij prawym na SpaceSniffer i wybierz Uruchom jako administrator. Przeskanuj dysk systemowy.

No i oczywiście przeglądarka też cache’uje dane!

Proponuję od wyczyszczenia cache przeglądarki (zazwyczaj CTRL+ALT+DEL - uwaga na sesje, hasła, i co uważasz za istotne dla Ciebie), temp (%temp%) i kosz systemu, użycia systemowego oczyszczania dysku… można pójść dalej i odkurzyć system, ale ja tam wolę po prostu go PPosprzątać :wink:

temp cache plik wymiany pełno tego jest.

użyj programy takie jak glary utilities cleaner+ccenhancer odkurzacz i sporo miejsca ci się zwolni.