Znikajacy email

Wiem ze to raczej pytanie do administratora mojej poczty ale moze tutaj ktos mi wyjasni jak to w ogole jest mozliwe

Problem polega na tym ze dzisiaj kolezanka wyslala do mnie dwa maile i zaden z nich na moja poczte nie dotarl. Dziwne jest jednak to ze dostalem dwa razy powiadomienie na koma o nowym mailu (byl w nim podany adres kolezanki czyli wszystko sie zgadzalo). jednak gdy sprawdzalem konto bylo ono puste… nie ma mowy o przekierowaniu bo wyslalem tez maila z innego mojego konta i doszlo bez problemu.

Czy mail moze sie pojawic i zniknac?

Może mail zostal zaliczony jako spam już na serwerze, jeżeli taką opcje masz. Zaloguj się na serwer i sprawdz. 8)

Mail doszedł na stwoje konto i zostałeś powiadomniony ale zaliczył go jako spam i może jest w folderze spam. Ja tak miałem na tlenie. :?

spam na mojej poczcie jest traktowany inaczej… nie jest usuwany tylko oznaczany jako [spam] - nie podoba mi sie to ale tak jest…

A nie stosujesz jakiegos programu antyspamowego na swoim komputerze ?? W jaki sposób odbierasz maile ? Z poziomu strony czy za pomocą jakiegoś klienta pocztowego ?? Może w opcjach tych programów adresat został przypadkowo zablokowany i wiadomości zostały automatycznie skasowane z serwera ??

Uzywam Outlooka ale to nie ma znaczenia bo chwile (5 minut) wczesniej dostalem maila od tej osoby a nic w tym czasie nie zmienialem

Czasami serwery maja chwilowe czkawki.

Jeden raz dostaje komunikat,że mam uwierzytelnić połączenia drugi raz nic się nie dzieje i normalnie pobieram pocztę.Może i ja się od kogoś dowiem dlaczego tak się dzieje?