Znikający Internet bład rdbss.sys


(Luk Tworek) #1

mam następujacy problem. Uruchamiam komputer, który sobie spokojnie działa przez kilka godzin po czym nagle internet przestaje działać. Tzn Windows pokazuje że wszystko jest w porządku. Restartuje komputer i zwykle ( nie zawsze) pojawia sie blue screen informujący o błędzie pliku rdbss.sys.

O pomoc w tym problemie prosiłem już w dziale o bezpieczeństwie i logach. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=301580 Na chwile obecna program antywirusowy (Avira) nie poakzuje żadnych szkodliwych plików. Proszę o pomoc


(adam749) #2

Spróbuj zainstalować Service pack 2 lub 3: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ice+Pack+2


(Luk Tworek) #3

mam service pack 3 :wink:


(adam749) #4

http://techrepublic.com.com/5208-6230-0 ... ID=2454280

Z tego co tam jest napisane to trzeba zainstalować najnowsze stery do grafiki. Przed instalacją wywal poprzednie.


(Luk Tworek) #5

niestey mimo przeinstalowania sterowników na najnowesze problem się wciąż powtarza

-- Dodane 01.02.2009 (N) 20:36 --

Dodatkowo dzisiaj po restarcie kompa utraciłem ustawienia jakie mialem w Gadu Gadu (łącznie z archiwum) oraz w BitSpirit - tzn po uruchomieniu programy działały jakbym przed chwilą je zainstalował.

Druga rzecz to po tym jak "stracił" się Internet, zamknąlem Firefoxai spróbowałem uruchomić go raz jeszcze niestety bez skuteczenie ( pojawiał się komunikat że firefox jest już uruchomiony) , spróbowałem uruchomić Menadżer zadań Windows ( alt+ctrl+delete) ale pojawił sie następujący komunikat (Aplikacja nie została zainicjowana i numer błędu 0xc0000017.