Znikajacy internet wifi

Witam, posiadam od ponad roku Toshiba satelitte a 300 ,ale od kilu tyg zaczyna mnie denerwowac internet a wlasciwie jego brak tzn. gdy odpale laptopa to czasami nie wykrywa mi mojego rutera albo wykryje i podlaczy sie ale po paru minutach lub kilku dziesieciu czasami po paru godz znika kiedy klikne na ikone sieci czasami nic nie wykrywalem sie poglebia albo wykrywa okoliczne sieci ktore sa dalej ale nie widzi mojej chcialem podkresli iz problem sie poglebia jest coraz czestrzy dzis musialem zrestratowa kompa ponad 5 razy czasmi musze restrat dac i kompa pare razy i rutera ,zapomniale dodac korzystam z visty home primium ,szukalem po opcjach w laptopie czy moze jest ustawiony na oszczednosc baterii ale nie chodzi na max wydajnosci jedyne co jest slabe w nim to bateriia bo mialem juz informacje ze musze wobi ymienic baterie ale ja i tak w 99% jestem podlaczony do zasilania kiedy korzystam z laptopa wiec prosilbym o porady bo juz slabo mi sie robi

Dzieki pozdr.

Może Twoja karta “pada”? Spróbuj pożyczyć od kogoś kartę na USB i sprawdzić, jak wtedy działa połączenie. Nie wiem, jak w Nottingam, ale u mnie w każdym osiedlowym sklepiku komputerowym pożyczą na taki test gratis…

Czy takie problemy masz tylko z Twoim routerem, czy też dziej się tak również przy próbie połączenia z innym?

Przestaw w routerze kanał na którym się łączysz po wifi, może pomoże.

P.S.

W życiu nie widziałem dłuższego zdania w jednym kawałku - Ty tak na co dzień mówisz ?? :smiley:

he he nie na codzien w skrocie no coz brak interpunkcji :stuck_out_tongue: a probowalem sie podlaczyc do innej sieci i jest to samo czyli wyglada ze to cos z lapem

Dodane 10.02.2010 (Śr) 11:09

Chyba wiem o co chodzi, wydaje mi sie ze to beda sterowniki .

A poniewaz jestem zielony prosilbym o wskazowki jak usunac sterowniki ktore pobralem aby wgrac stare jeszcze raz ,podkreslam nie ze wymyslilem sobie sciaganie sterow ,tylko w toshiba ma taki program nazywa sie toshiba tempro i on sam wyszukuje aktualizacje ale niestety w moim przypadku do dupy.