Znikający napęd DVD

Wpadłem już na rozwiązanie - u mnie Windows Vista wykrywa napęd poprawnie, jeśli mam wyłączone bootowanie z płyty CD/DVD w BIOS-ie.

U mnie też wykrywa poprawnie, do momentu włożenia płyty do napędu. Potem ikona z DVD znika z mojego komputera i cała reszta z menedżera urządzeń odnosnie tego napędu.

W dniu 08.06.2008 , o godzinie 15:53 został dopisany post przez dorszes

Jeśli usunięcie wpisu lowfilters nie pomaga i trzeba go zastąpić nowym poprawnym wpisem to proszę powiedzcie jak to zrobić.

A może moja kopia Visty jest nie sprawna skoro na XP wszystko pracuje poprawnie…?

Miałem taki sam kłopot nie było napędu nie mógł załadowac sterownika i takie głupoty uzywałem emulatora napędów i to jego wina. Załżyłem post tutaj

http://forums.driverguide.com/showthread.php?t=40120

I otrzymałem zestaw porad - grzebanie wrejestrze i kilka programów głownie ze strony Microsoftu. Jeśli to wam nie pomoże przeszukajcie zasoby tejstrony albo założcie swojego.

ja mialam ten sam problem,

zniknal naped, vista nie chciala zainstalowac innego, bo twierdzila ze jeden juz ma, bylam pewna, ze po pol roku uzywania musze kupic nowy sprzet

nie moglam naruszyc kabelkow, bo mam laptopa,

przeformatowalam kompa i teraz dziala jak trzeba :smiley:

Myślę że łatwiej będzie skorzystać z tej strony którą podałem niż formatować dysk.

Możę niech się odezwie ten człowiek który zamieścił posta!