Znikający plik z eMule

(Binita) #1

hejka! A co zrobic jesli sciagniety plik do incomming po chwili znika? prosze pomóżcie !!

(El Presidento) #2

To znaczy ze zapewnie nie powiodło się hasowanie, na ale jak się to objawia u ciebie??

Ściągniesz jakis plik i co nie ma go w Incoming ?? Opisz dokładniej swój problem :wink:

(Binita) #3

no sciagam plik... pasek robi sie zielony.....zagladam do incomming....plik jest. Jesli go nie przeniose w inne mejsce to po jakims czasie znika tak jakby ktos go sobie sciagnal ode mnie... "nie kopiujac".pliki ktore sama z dysku wrzuce zostaja tam ...

(boczi) #4

agnieszka_ax proszę o używanie polskich znaków w pisowni

(El Presidento) #5

Raczej nie wygląda mi to na jakieś wadliwe działanie eMule, bo dzieje się to juz po ściągnieciu.

Jak dla mnie to sprawka wirusów :wink:

Wklej loga z HijackThis..

Informacje na temat HijackThis znajdziesz w dziale Bezpieczeństwo.

(squeet) #6

Wydzielono z innego tematu.

agnieszka_ax nie podpinaj się pod inne tematy, bo się robi bałagan.

(Mszczerbetka) #7

To chyba normalne, że znika z Incoming po pobraniu. Pojawia się wtedy w katalogu pobranych plików. Zobacz: Ustawienia > Foldery > Pobrane pliki.

(Dareks8) #8

Katalog Incoming jest właśnie katalogiem pobranych plików. Plik po pobraniu przenosi sie tam z katalogu Tmp.

Złączono Posta : 19.07.2006 (Sro) 11:24

Oczywiście można ten katalog domyslny zmienić ale wtedy pliki nie pojawiały by się w Incoming. Zrób jak radzi El Presidento . A może antywir usuwa te pliki jako zainfekowane? U mnie tak reaguje Kasperski tylko dzieje się to w momencie zakonczenia ściągania.

(Mszczerbetka) #9

Racja. Pomyliłem Temp z Incoming. U mnie znika z Temp, a pojawia się nie w Incoming, a w zupełnie innym katalogu, gdyż nie chciałem zbytnio obciążać partycji C. :piwo:

(Binita) #10

ok! juz wszystko w porzadku...! sciagalam plik... pasek robil sie zielony a potem klikalam na zielonym prawym przyciskiem myszki i anuluj....! no i znikalo....! moj błąd... :frowning:

Złączono Posta : 20.07.2006 (Czw) 13:53

Dzięki za pomoc. I przepraszam za fatyge...

(_nikt_) #11

Agnieszko , wejdź w ustawienia -> wyświetl w eMule i zaznacz "automatycznie czyść zakończone pliki" , w ten sposób pobrane pliki same usuną się z listy ale nie zostaną skasowane.

(Binita) #12

dzieki :slight_smile: jeszcze raz. pozdrawiam. :slight_smile: