Znikający pulpit

Wróciłem dzisiaj do domu a moja żona pokazuje mi że na pulpicie nic nie ma, zniknęły wszytkie ikony. W ustawieniach pulpitu, nic nie jest ruszane, po prostu nie widać ikon. Kiedy włącza się winxp jedyne co mi się uruchamia to okno z moimi dokumentami. Okno otwiera się saoczynnie.

uruchom >> explorer.exe zobacz co się bedzie działo.

chcę jeszcze dodać że w trybie awaryjnym sytuacja się powtarza, mam pusty pulpit

Złączono Posta : 07.04.2006 (Pią) 17:42

otwiera mi się nowe okno z moimi dokumentami, najgorsze jest to że nie wie mco ona powciskała

ja mialem podobny problem z pulpitem ale co moglem zrobic to jedynie przywrocic system mozesz to samo zrobic o ile masz wlaczone przywracanie systemu.

ps. moze masz wlaczonego w windowsie kreatora czyszczenia pulpitu jesli tak to moze to byc podow ze masz taki pulpit ale to tylko przypuszczenie :wink:

Może przez Uruchom: Msconfig:Uruchom przywracanie systemu.A tak na marginesie ja też jestem czyjąś żoną i wkurza mnie to,że kobiety które znają się na kompie są w mniejszości.Przeważnie jak już go dotykają to coś psują.Dziwne prawda?W domu ja zajmuję się sprawami Peceta.Mąż serfuje a syn lubi grać.Nawet wybierałam wszystkie podzespoły;właściwie sama go kupiłam.Zapewniam,że do tej pory po za drobnostkami nie miałam z nim problemów.Pozdro! :o :o :dostal: P.S i jestem blondynką !!

żadnyc ikon to moze prawy klik na pulpicie -> Rozmieśc ikony według i zaptaszkuj pokaz ikony pulpitu czasem wystarczyć moze najprostrza droga :slight_smile:

Złączono Posta : 07.04.2006 (Pią) 19:32

ja tam uważam, ze jeśli kobieta sie interesuje tym to może tez sie na tym znac doskonałym przykładem jest chocby picasso z forum SE ona sama wie tyle co połowa nas razem wzietych :slight_smile:

Dzięki za poparcie. A co do problemu to może jakiś wir się dostał do kompa? :szukaj:

Albo alt+ctrl+del --> zakładka aplikacje --> nowe zadanie --> wpisujesz explorer.exe i zobacz czy po chwili pracy nie wywali ci erroru “explorer.exe wykonał nieprawidłową operacje i nastąpi jego zamknięcie”