Znikł mi muj pulpit i wszystko co mam na kapie

Witam jest to bardzo dziwny problem dzis sciągałem sobie simlocka z telefonu i musiałem zrobic taki o to proces

Rusyfikacja" systemu

Aby program PapuaUtils poprawnie wyświetlał wszelkie dane w programie, niestety, musimy dokonać zmiany ustawień w systemie (w przeciwnym wypadku w programie zobaczymy tylko “krzaczki”).

Otwieramy Panel sterowania.

Wchodzimy w Opcje regionalne i językowe.

Przechodzimy do zakładki Zaawansowane.

W polu Język dla programów nie obsługujących kodu Unicode, z listy rozwijanej wybieramy Rosyjski i klikamy Zastosuj.

Na pojawiające się zapytanie dotyczące źródła instalacji, klikamy Tak - nie będzie potrzebna płyta CD z instalatorem systemu.

Uruchamiamy ponownie komputer.

po tym zabiegu wszystko było inaczej ikony oraz inne sprawy, nic mi nie działa i nie wiem co sie dzieje, bardzo jestem zły poniwaz mialem idealnie zrobiony systemik, bardzo prosze o pomoc, jak odzyskac swoje poprzednie ustawienia???

Co Ty gadasz ,że ściągałeś simlock z telefonu, skoro zainstalowałeś jakiś program o tematyce Rosyjskiej ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rusyfikacja

potrzebowałem zmienic to aby tamten program zadziałał da sie cos z tym zrobic?

Przywracanie systemu o ile masz włączone ;]

mialem wylączone cos jeszcze sie da prosze pomocy

Odinstalować program -> Zainstalować inną wersję -> http://www.siemens.nazwa.pl/download.ph … papuautils

a jednak nie mam wylączonego rpzywracania jak to zrobic?

Skąd Ty to ściągnąłeś w ogóle? 1 link w google - KLIK do strony z wersją ang/niem. Nie da się zmienić ustawień językowych z powrotem?

Start -> Pomoc i Obsługa Techniczna -> Wpisz : “Przywracanie Systemu” :slight_smile:

Ostatnia znana dobra konfiguracja. Wciskasz F8 parokrotnie podczas bootowania.

znaczy ja to robiłem według strony http://www.siemensinfo.pl co mam zrobic aby sobie rpzywrocic poczte outloka i tak dalej

No Przywracanie Systemu zrób tak jak Ci powtarzamy :roll:

zrobiłem przywracanie systemu ale to komletnie nic nie dało dalej jest to samo dlaje system mi nie działa, takze nie wiem co mam zrobic holerka, nie mam tych ustawien co powienienem, zauwazyłem ze w folderze documents and setings utworzone sa nowe konta

Ale czekaj, opisz problem szerzej. Nie masz pulpitu, tzn ikonek, paska itp? To może po prostu padł explorer. Napisz jak to wygląda, czy sypie jakimiś błędami? :slight_smile:

nie sypie konta mi pododawała tak to przynajmniej rozumiem

No teraz z kolei ja nie rozumiem ;]

Tzn są nowe konta użytkowników czy jak?

Ja Cię pytam, jak system wygląda i co się dzieje od startu, więc opisz bo tak to trochę trudno pomóc :?

takie foldery pododwane mam do tego documents and stings

All Users\

Dabrowski Lukasz\

Dabrowski Lukasz.DOM-GMWF4TY6558\

Dąbrowski Łukasz\

Dąbrowski Łukasz.DOM-GMWF4TY6558\

Złączono Posta : 19.12.2006 (Wto) 23:05

takie wlasnie folderki mi tam pododawało takze wydaje mi sie ze korzysta i laduje inne ustaweinia niz powienien

Złączono Posta : 19.12.2006 (Wto) 23:14

chyba zaczynam rozumiec jak zmienilem jezyk na rosyjski to utworzyło mi nowe foldery uzytkownikow z uwagi na to ze w imieniu i naziwku mam Ł i ą, prosze mi powedziec co moge w tej sytuacji zrobic poniwaz system wczytuje mi w tym momencie to ustawienie ktorego nie chce

a w trybie awaryjnym da się zalogować jako administrator? Jeśli tak to tam pousuwaj konta.

to nie sa prfile uzytkownika utworzone prosze o pomoc cos jeszcze mozecie mi pomuc co zrobic? byłem w trybie awaryjnym i nie da sie usunac jak to zmienic wiecie?

Uruchom regedit.exe

Znajdź klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft|WindowsNT\CurrentVersion\Winlogon\Shell. Shell powinien mieć wartość explorer.exe

Jeżeli tak nie jest to wpisz explorer.exe, ale wcześniej zrób kopie rejestru