Znikły awatary, forum muli i sypie błędami

Jak komuś blokowanie awatarów przyśpiesza to może na stałe zablokować:

||forum.dobreprogramy.pl/user_avatar/*$image
||forum.dobreprogramy.pl/letter_avatar_proxy/*$image

Własny jest trochę ciężko odblokować.

1 polubienie

Jak napisali autorski silnik na serwisie, to czemu nie zbiorą się wszyscy programiści w kupę i nie napiszą własnego silnika forum, tylko korzystają z zabugowanego discourse?

Pewnie z tego powodu, że nie byłoby ono nigdy rozwijane. Linux.pl miało autorskie forum, zintegrowane z portalem i zrezygnowano z niego na rzecz gotowego silnika.

1 polubienie

Pojawiły się poprawki, powinno być lepiej.

Powiedział bym że nie jest to wielkie pocieszenie. :thinking:


Awatary znów sobie urlop zrobiły, na mobilce tak samo.

Administracja użyła wybielacza, więc albo kogoś zabili albo ktoś kupił Pervol.

I na stylu, którego używałem menu sobie wyskoczyło z paska nawigacji. Piękne. <3

U mnie dopiero dzisiaj zniknęły avatary na tym pięknym zabugowanym silniku :sunny:
Już nawet zdjęcia z ajfona wgrać nie da :blush:

Sypie również błędami 504.

Ciemność widzę…

może to przez te okulary :smiley:

Była aktualizacja, już po :slight_smile:

…iii, wyskoczyło powiadomienie w nieprzeczytanych , kliknąłem - nico. Więc czat. Zaglądam, wyłączam czat, iii znowu wyskakuje powiadomienie w nieprzeczytanych i nico, więc znowu czat. Na czacie te same ble, co było.

Czy aktualizowane są także błędy? Skończy się kiedyś ten cirkus chata?

@Bogdan_G masz rację u mnie cały czas wyskakuje powiadomienie a na czacie zero nowości.

1 polubienie

Po tej aktualizacji, sprzed kilkudziesięciu minut, odświeżyłem stronę ze “trzysta” razy…puste powiadomienia wyskoczyły mi 2…słownie DWA…wszystko w “normie”, więc żadne cuda, czy też zagadnienie “aferowe”…

Jesteś po prostu szczęściarzem. Ja ten błąd zgłaszałem już kilka miesięcy temu, ale do tej pory zgłoszenie to jest ignorowane.

Wiesz nie robię tu żadnej afery jak napisał Madafaker tylko bywa to chwilowo denerwujące.

Panowie, dobrze że silnik jest aktualizowany na bieżąco, a nie jak kiedyś raz na 10 lat, gdzie aktualizacją była migracja z jednego silnika na inny, bo inaczej się nie da. Chłopaki ogarniają podstawowe błędy, więc o co kaman? Pewne błędy mogą być niezależne od adminów forum i dopóki nie naprawią ich ludzie, którzy tworzą silnik, lamentowanie nic nie da.

1 polubienie

Da czy nie, w innych miejscach jakoś względnie wszystko działa i nie ma aż takich rażących problemów. Więc to nie jest kwestia silnika który jest całkiem dobry a już prędzej dziwacznej integracji z waszym portalem który siada przy pisaniu komentarza dłuższego niż dwa zdania.