Znikły mi górne części okien

Witam, mam dziwny problem, znikły mi górne części okien. Chodzi mi dokładniej o to: 395742f07d88dcb0m.png

Uruchomiłem Emerald Theme Menager i zmieniłem theme na jakiś tam i mi znikły te paski u góry ;/ . Jak można to naprawić.

Przepraszał za takie głupie pytania ale linuxa mam dopiero od wczoraj po południu.

to daj spowrotem na taką jaką miałeś.Nie załączałeś jakiś efektów pulpitu ??

Załączyłem beryla, i efekty pulpitu z menu System

Nie mogę tego przestawić bo gdy przestawię to jest dalej tak samo

alt + f2

I wpisz:

metacity --replace

Wielkie dzięki pomogło :] A czy jest jakiś sposób żeby działały te themy z Emerald Theme Menager ?

Jak już to zniknęły a nie znikły :slight_smile: A te górne części okien mają swoją nazwę a mianowicie Pasek tytułu. Następnym razem albo wpisujesz w konsoli komendę jaką podał kolega lub klikasz prawym klawiszem myszy w trayu na ikonkę beryl menedżera i w opcji Wybierz menedżera okien i tam powinieneś mieć do wyboru beryl, metacity możesz również mieć Kwin menedżer dla KDE i z listy wybierasz beryl i działa Ci beryl oraz każdy emerald theme :slight_smile:

Włączyć beryl-manager, klikasz na ni PPM i wybierasz jak pisałem wcześniej Wybierz menedżer okien wybierasz z listy beryl potem wchodzisz Menedżer motywów emerald i ładujesz motyw jaki Ci się podoba i powinno działać :slight_smile:

Pozdrawiam!