Znikły mi górne części okien

(Donkey Pl) #1

Witam, mam dziwny problem, znikły mi górne części okien. Chodzi mi dokładniej o to: 395742f07d88dcb0m.png

Uruchomiłem Emerald Theme Menager i zmieniłem theme na jakiś tam i mi znikły te paski u góry ;/ . Jak można to naprawić.

Przepraszał za takie głupie pytania ale linuxa mam dopiero od wczoraj po południu.

(D@widoS) #2

to daj spowrotem na taką jaką miałeś.Nie załączałeś jakiś efektów pulpitu ??

(Donkey Pl) #3

Załączyłem beryla, i efekty pulpitu z menu System

Nie mogę tego przestawić bo gdy przestawię to jest dalej tak samo

(matiit) #4

alt + f2

I wpisz:

metacity --replace

(Donkey Pl) #5

Wielkie dzięki pomogło :] A czy jest jakiś sposób żeby działały te themy z Emerald Theme Menager ?

(roobal) #6

Jak już to zniknęły a nie znikły :slight_smile: A te górne części okien mają swoją nazwę a mianowicie Pasek tytułu. Następnym razem albo wpisujesz w konsoli komendę jaką podał kolega lub klikasz prawym klawiszem myszy w trayu na ikonkę beryl menedżera i w opcji Wybierz menedżera okien i tam powinieneś mieć do wyboru beryl, metacity możesz również mieć Kwin menedżer dla KDE i z listy wybierasz beryl i działa Ci beryl oraz każdy emerald theme :slight_smile:

Włączyć beryl-manager, klikasz na ni PPM i wybierasz jak pisałem wcześniej Wybierz menedżer okien wybierasz z listy beryl potem wchodzisz Menedżer motywów emerald i ładujesz motyw jaki Ci się podoba i powinno działać :slight_smile:

Pozdrawiam!