Zniknął mi Pulpit i Pasek zadan-Co robić?

(Lineage2 Cfc) #1

Witam.

Mam problem;/ Nie widać części pulpitu tzn że myszką mogę jechać tam dalej jeszcze na lewo gdzie tego nie widzę i często jak otwieram jakiś program to on mi się otwiera tam na lewo gdzie tego nie widać;/i do tego jeszcze teraz pasek zadań mi tam wszedł właśnie na lewo;/i go wogóle nie widać;/ Co robić???

Rozdzielczość już próbowałem, próbowałem też tymi guzikami na monitorze i też nie idzie pomóżcie pliss;/

Edit: Teraz chciałem zobaczyć jak daleko tam jest jeszcze pulpit.Więc rozszerzyłem na maksa strone interenetową i się okazało że tam jest jeszcze dalej.ponieważ strona internetowa jeszcze tam do końca nie sięgała nie wiem co zrobić;/

(G Stanislaw) #2

Zmień rozdzielczość.

(Agatonster) #3

SongokuCFC ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(system) #4

Właściwości -> ustawienia i wyłącz drugi monitor.

(Lineage2 Cfc) #5

Jakoś znalazłem w końcu te okienko ekran i ustawiłem chyba że ma wyłączyć 2 monitor niby cacy ale teraz z prawej strony nie widać dalszej części;/

Niby jest ten monitor tam z prawej strony niewidoczny bo mogę tam wsuwać strony internetowe itd ale nie moge tak daleko myszką wjechać mogę tylko chyba z pół centymetra

Edit:Teraz to pasek zadań niby mam jak na jadę na niego na dole to się pokazuje ale jak klikne gdzieś indziej to się znowu chowa już grzebałem w jego właściwościach ale nic

Dobra już chyba problem rozwązany mam pasek zadań tylko tej prawej części nie widać no cóż;/ życie :evil: