Zniknęła zawartość pendrivea

(~Guardian~) #1

Witam.

Mam problem gdyż wczoraj wgrywałem sobie na pendrivea ważne rzeczy ważące ok 200 mgb. Pendrive jest 1Gb.po skopiowaniu wszystko sprawdzałem i było wszystko dobrze bez żadnych problemów.Dzisiaj otwieram a na pendrivie kompletnie nic nie ma, nawet jednego pliku.Na początku myślałem że to jest wina USB więc włożyłem do innego ale niestety jest to samo.Jednak sprawdzając właścowości okazuje się ze jest na nim tamto 400 mgb(były jeszcze inne rzeczy).Przeskanowałem więc kompa combofixem i z kompem wszystko w porządku ale z pendrivem nic nie dało.Bardzo proszę o pomoc gdyż miałem na nim bardzo ważne rzeczy i nie chciałbym ich stracić.

Z góry dziękuję.

(Krzysiek Milicz) #2

Jak masz możliwość, to sprawdź w innym kompie, jeśli nie masz nic tajnego:). Skorzystaj może z programów do odzyskiwania danych. W ostateczności laboratorium, jeśli były cenne:).

(Bozybor) #3

Możliwe ale tylko możliwe że w zabezpieczyłeś dane przed podglądem prze innych jak tak dane mogą być tylko na tym kompie widoczne :slight_smile: ale zalecam rozwiązać problem jak wyżej podane :slight_smile:

np programem

PC Inspector File Recovery

cardtest1.2a

ten drugi szczególnie :slight_smile: choć pierwszy jest przyjemny w obsłudze i taki kolorowy :smiley: