Zniknęło mi pół dysku :|

Witam, mam problem bo zniknęło mi pół dysku :smiley: Może śmieszne, ale własnie chciałem zrobić defragmentację, a tu patrze pół dysku zajęte :expressionless: Zajęte 4GB, a wolne 5GB :expressionless: :expressionless: Przedtem ta partycja miała 33GB (z drobnymi), teraz ma (jak łatwo się domyślić) 9GB :mrgreen: Mam drugą z windowsem ma 6,5GB i ona jest OK nic się z nią nie stało :expressionless: Problem występuje na D:. Wirusów nei mam (skanowałem Kasperskym i EWIDO). Nie mam programów do zmiany rozmiarów dysków (PM itp.) co wyklucza możliwość zrobienia mi głupiego kawału przez np. kolegę ;] Co się mogło stac?

najpierw zrób scanowanie scandiskiem może masz jakiś błąd systemu plików.Jeśli to nie pomoże możliwe że masz coś z systemem windows bo w to że nagle znikło miejsce na dysku nie wierze :stuck_out_tongue: .Chyba że uszkodzony masz dysk :mrgreen:

Też miałem taki problem i też opisałem go na tym forum.

Jak sobie z tym poradziłem?

Format…

Format odpada… Może poprostu to miejsce jest a nei jest z niego utworzona partycja? Badów dysk nie ma… Czy jest taki program jak Partition Magic tylko darmowy?

wez sprawdz tak Panele sterowania> narzedzia administracyjne > zarządzanie komputerem > zarzadzanie dyskami

No i tam pisze 22GB nie przydzielone, tylko można z tego zrobić tylko nową partycje - nei możan dołączyć do dysku D:

wiec moze sobie ta partycje podzieliłeś i jedna skasowałeś uzyj partition magic i połącz

Wiem ze pisałes

ale spróbuj to przyłączyć w wersji trialowej

W wersji trialowej nic sie nei da robić przecież…

Paragon mount Everything (dołaczony do Experta nie pamietam numeru) a jesli on nic nie poradzi to zostaje Ci jedynie utworzenie nowej partycji :stuck_out_tongue: