"Zniknęły" pliki z katalogów na całej partycji

Mam dziwny problem. Parę dni temu postanowiłem pokasować (nie odinstalowywać) niepotrzebne pliki z dysku. Były to jakieś resztki po odinstalowanych programach i inne takie. Komputer czasem dawał komunikat że za mało miejsca na dysku. Niestety później opróżniłem kosz i to był błąd. Okazało się bowiem że na partycji D wszystkie katalogi nie zawierają żadnych plików. Ewentualnie tylko puste podkatalogi. Oczywiście wiem że brakuje jakiegoś pliku systemowego, który pozwala “widzieć” te pliki. Próbowałem na drugim komputerze jak cofnąć opróżnienie kosza za pomocą programu Undelete Plus. Można odzyskać pliki z kosza, ale w programie trzeba podać ścieżkę do folderu gdzie się one mają znaleźć. Nie znam ścieżki do kosza, a podając inny katalog i przenosząc z niego do kosza te pliki, jako pierwotne miejsce przed usunięciem plików, kosz podaje że to jest ten folder, z któego je przeniosłem , a nie ten z którego były one pierwotnie. Nie wiadomo więc gdzie one miały być. Najbardziej zależy mi na zdjęciach które są wna tej partycji w kilkunastu katalogach. Wiem, że nie zostały skasowane, i nie wiem co robić. Czy jest możliwość odzyskania ich, mimo że system ich nie widzi ? Bo już nie chodzi o odzyskanie plików z kosza, tylko tych zdjęć, które były na partycji D, a które zniknęły po usunięciu kilkunastu plików i opróżnieniu kosza. Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam ! Darek.

darekczo , może te pliki są ukryte…

Mój komputer->Narzędzia->Opcje folderów->Widok->Pokaż ukryte pliki i foldery.

Ścieżka do kosza to D:/Recycler lub D:/Recycled, w zależności jaki masz system plików na tej partycji.