Znikneły programy z menu stert

Witam. Mam problem. Zauważyłem ze po usunięciu paru programów(np. AQQ) zniknęły programy z menu start. Zostały tylko wmp, windows update, i poczta, ie 7. A gdzie paint, galeria sytemu widnwos, wycinanie obrazków?? Prosze o pomoc…

Podaj konkrety.

Nie ma tam żadnych folderów, innych programów (np. Akcesoria)?

akcesoria są i tam jakieś programy są, ale mam zainstalowaną pande antywirus 2007 i już tego folderu nie ma. Są jeszcze narzędzia administracyjne, ale puste. W konserwacji jesty tylko pomoc i obsługa techniczna. Brakuje mi jeszcze folderu tlen, smarty uninstaller, wycinania oraz painta i galerii systemu windows.

Widzę że w akcesoriach brakuje połowy rzeczy. Zrobił bym screna ale nie wiem jak skoro nie ma painta, ani tego wycinania…

Jak wpiszę np. paint w wyszukiwarce systemowej to w ogóle go nei znajduje…

A nie robiłeś czyszczenia nieużywanych skrótów w jakimś cleanerze?

Zaloguj się na inne konto użytkownika i sprawdź czy są te skróty.

na innym koncie też nie ma. Jedyne co robiłem to usunołem parę programów programem smarty uninstaller.

co do painta to tez kiedyś go nie miałem i paru innych programów :smiley: też czyściłem jakimś programikiem, poprostu włozyłem płyte windows i jakos to doinstalowałem :stuck_out_tongue: ale teraz już nie wiem dokładnie jak i gdzie to robiłem

a on przypadkiem nie jest “Designed for Windows Xp/2003”? bo z tego co wiem to on nie ma wsparcia Visty…

mslogo.gif

Co oznacza ze program działa poprawnie an viście.

Wziąłem kopie dysku wgrałem i już mam te pozostałe programy :wink: