Zniknęły trzy ikonki w tray'u (zasilanie,głośność,sieć)

Witam. od niedawna mam taki problem otóż po jakimś czasie czasami znikają mi 3 ikonki w tary’u te windowsowskie a dokładnie Zasilanie, Sieć, i Głośność i jak wejdę w ustawienia tam gdzie się pokazuje te ikonki to nie mogę ich włączyć bo są nieaktywne zresztą proszę zobaczyć na dołączonym screenie. Dodam że po ponownym uruchomieniu komputera ikonki znowu są ale po jakimś czasie znowu znikają.

Screen:

5fd9e716ffae6127.jpg

A patrzyłeś czy pod dostosuj nie jest wyłączone

nie widzisz screena?? Przecież jest wyłączone bo samo mi się wyłącza.

dzwięk jest przez cały czas?

proponuję najprostsze rozwiązanie: przywróć windows do dnia w którym te ikony nie znikały powinno pomóć, jeśli nie uruchom płyte instalacyjną i wybierz napraw system…

dźwięk jest przez cały czas. dzięki za taką pomoc. po pierwsze nie mam włączonego przywracania systemu a po drugie nie posiadam płyty visty.

a po drugie nie posiadam płyty visty.

:lol:

To jak instalowałes Vistę ? On line ? :smiley:

KYNEK , ale mati75 mówił, czy pod dostosuj(trochę wyżej na Twojej fotce) nie jest wyłączone… Co my mamy poradzić… pewnie sam sobie to zrobiłeś jak usuwałeś zbędny soft… jakimś Sunrise Konfiguratorem czy coś…

PS. HaHa… Viśta Ońline xD

Pisał, że płytki nie ma, to z powietrza Visty nie zainstalował :lol:

hehe

BTW. KYNEk używałeś ostatnio jakiś tweakerów ?

kynek, kiedy ostatnio aktualizowałeś windowsa?

szukałeś w google?

bo ja tak i znalazłem rozwiązanie po 10minutach szukania:

1. Start >>> wklep regedit >>> z prawokliku Uruchom jako Administrator >>> wchodzisz w klucz:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify

Skasuj stamtąd wartości IconStreams + PastIconsStream.

1. Po tej edycji jest konieczne przeładowanie powłoki. W Menedżerze zadań zabij explorer.exe, następnie Nowe zadanie >>> wskaż explorer.exe. Ikony powinny wrócić. Jeśli nie = reset kompa.

po tym będzie już ok (musi)

Aero napisałem że nie mam płytki visty ale nie pisałem że kiedyś nie miałem. bo kiedyś mialem jak instalowałem ale mam teraz remont w domu i nawet nie wiem gdzie ją mam i czy w ogóle gdzieś jest bo się przeprowadzam. używałem ostatnio tylko sunrise konfigurator zeby usunać strzałki ikon. zaraz zrobię tak jak napisał zomo_prl i dam znać czy pomogło.