Zniknęły zdjęcia

Bardzo proszę o pomoc! z kompa zniknęły/usunęły się wszystkie zdjęcia, jak otwieram folder ze zdjęciami to niby jest napisane że zajmuje 200mb ale żadnych zdjęc nie ma… jak je przywrócić?? i czy sie da w ogóle… :frowning:

Może są to pliki ukryte?

Nie są ukryte

Nie masz może jakiejś dystrybucji Linuksa zainstalowanej?

Żadnego Linuksa nie mam:)

Proponuje zrobic nowe :))

Heh, tamte były wyjątkowe;) a tak na poważnie to nie za bardzo się znam na tych partycjach itd. Miałam te zdjęcia na Dysku D, szukałam ich tam ale nie ma. Zniknęły wszystkie zdjęcia z tego dysku. A stało się to tak: włączyłam kompa, chciałam obejżeć zdjęcia a tu mikołajkowa niespodzianka:) Jeszcze jedno, nie wiem czy to ma coś wspólnego z tymi zdjęciami, ale od jakiegos czasu jak włączam kompa to włącza mi się sprawdzanie dysku, najczęsciej to anulowuje, kilka razy tylko do końca się “sprawdziło”

Spróbuj poszukać w plikach i folderach takiego folderu: LOCALMLS - znajdują sie tam niektóre aktualne fotki jak i te które kiedyś usunełaś (tradycyjnie).

  1. start

  2. wyszukaj

  3. pliki i foldery

  4. tam gdzie pisze: ‘‘cała nazwa pliku lub jej część’’ wpisujesz - localmls

  5. następnie zaznaczasz w jakim dysku ma szukać-jak miałaś w D to wybierasz

  6. i jescze zaznacz w ‘’ bardziej zaawansowane ‘’ 3 pierwsze opcje i ostatnią

  7. klikasz na ‘’ Wyszukaj ‘’ i czekasz co wyskoczy i poinformuje że już znalazło

  8. następnie powinny wyskoczyć takie żółte foldery z nazwą LOCALMLS (mi wyskakują 2 :slight_smile: ) i klikasz na nie - powinny wyskoczyć pliki na które znów klikasz i powinna ukazać się jakaś fotka .

Nic nie wyszukało:((

Jak :o nie wyszukało takiego folderu Localmls :?:

na serio nie ma nic… szukałam kilka razy