Zniknięcie zakładek w Mozilli Firefox!

Zostawiłem sobie na tą noc włączonego kompa, aby ściągały się filmy. No i rano, gdy się obudziłem komp chodził. Leże sobie i nagle się wyłączył. Okazało się, że prądu nie ma. Za jakies 30 min. włączyli prąd, włączam kompa, Mozille Firefox i patrze, a tu nie ma zakładek :frowning: Wszystkie zniknęły i cos sie popieprzyło w Mozlii. Nawet strona startowa się przestawiła.

Czemu tak sie stało ?? Da rade odzyskać te zakładki ??

przeglądarka się restartowała. Może się to zdarzyć nawet gdy zresetujesz komputer przeglądając internet Firefoxem. Miałem to też z Maxthonem

A jest na to sposób ?? Żeby następnym razem po wyłączeniu prądu mi nie zniknęły one wszystkie :frowning:

:hmmm: Trochę wątpię. Bo widzisz systemy z rodziny Linux czyli np. Gentoo, Slackware wymagają specjalnego systemu plików np. ext 3. I dane które są na partycji która jest w ext3 to podobno po np. wyłączeniu prądu dane sie zapisują. ALe np. pod windowsowymi systemami plików np. FAT32 lub NTFS nie można chyba tak :roll:

Może pomoze Ci ten temat.

A po co Ci te tytuły filmów ?? hehehe

Poszukaj w katalogu gdzie zainstalowałeś firefoxa. Też mi się kiedyś skasowały zakładki i jak tam poszukałem to jakiś cudem tam były :slight_smile:

Proponuję skorzystać z tego programu --------> KLIK

Jest to program to zapisywania ustawięn FF i Thundenbirda. Możesz zpaisać wszystkie ustawienia zakładki itp. A w Thunderbirdzie także maile. Polecam sam z niego korzystam i czasami zdaża się, że zakładki bądź ustawienia czy historai odwiedzanych witryn zniknie, ale raz na tydzień robie backup i potem nie ma problemu ;).

Najlepiej odinstaluj Firefoxa,usuń wszelkie ślady po nim,przeczyść rejestr.Mi pomogło :slight_smile:

To zakładek nie przywróci, ani nie zapobiegnie ich znikaniu w przyszłości.

Taki bug firefoxa: nie wiem czemu jeszcze tego nie poprawili.

Najlepiej tworzyć kopię ustawień od czasu do czasu podanymi wyżej programami i w razie problemu pozostaje tylko ją przywrócić.

Ej, powiedzcie mi czemu nie mogę teraz zapisać jakiejkolwiek zakładki?

Daje Zakładki -> dodaj do zakładek -> OK no i nic nie reaguje OK jak naciskam. Nie instalowałem jeszcze tych programów…