"Zniknięty" napęd cd


(system) #1

Po krótkiej przerwie to znowu ja :wink: Jeszcze się nie zająłem problemem read/written, ten drugi komunikat też się pojawia.

(link do mojego poprzedniego tematu: wolne-dzialanie-komputera-infekcje-nie-dziala-msconfig-t322556.html)

Przestał działaś regedit, nie dało się uruchomić opcji, żeby było widać ukryte pliki i foldery, oraz zniknął napęd cdrom oraz napęd utworzony przez daemona. Przeskanowałem dysk Kaspersky Virus Removal Tool. Usunął on jakiegoś Net Worma WIn32. Ale to nic nie zmieniło. Dziś zastosowałem StopZille i znalazła 35 infekcji które usunęła. Niestety to też nie pomogło. Na koniec uruchomiłem ComboFixa. Z nowych problemów pozostał brak napędów. I ogólnie komputer chwilami ma zawieszki i zwalnia, w windows task managerze widac, ze przy uruchamianiu nowych procesów zużycie procesora skacze do 100% na chwilę, nie wiem czy to normalne. Poza tym mam coś dużo tych "svchost" uruchomionych, a czytałem, że to może być też coś szkodliwego.

Log z ComboFixa:

http://www.wklej.org/id/113930/

jeszcze mam loga z chyba tego kasperskiego ale zajmuje 80MB i nie chce się wkleić na wklej.org.


(Leon$) #2

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako CFScript.txt (zapisz by ikonka CFScript.txt była obok ikonki ComboFix.exe) >> Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe

Powinno rozpocząć się usuwanie

Potem log z usuwania Combofix

:slight_smile:


(system) #3

No uruchomił się i zrestartował kompa, ale nadal jest więc chyba się nie usunął. I nie widzę loga. Na początku wyskoczył jakiś komunikat o datach i że mogę uruchomić program z ograniczonymi możliwościami czy jakoś tak.


(Leon$) #4

usuń stary Combofix pobierz nowy Pobierz Combofix http://www.searchengines.pl/index.php?s ... ntry395642

i wykonaj zalecenie które podałem

:slight_smile: