Znow neostrada :(

Witam juz nie wiem co mam robic… mam neostrade 640kb/s ( transfer zawsze byl max 64 kb/s i nie spadal ) od prawie miesiąca transfer w dniach od godziny 12 rano do 23 mam cos jak MAX 12kb/s … nie da się grac wogole w gry sieciowe ( akurat ja gram duzo w counterstrke 1.6 ale teraz nie moge przez ten ping… ) dzwonilem do nich i oczywiscie powiedzial ze to wina wirusow czy cos tam bla bla… moge cos im zrobic aby to sie zmienilo ? to jest nienormalne place cos kolo 80 zl za 640 neostrade ktora jeszcze zle chodzi…

Start -> Uruchom -> cmd -> netstat

Wyślij loga tego co tam się pokaże. Zrób także skan Silent Runners oraz HiJackThis. Może tam coś siedzi.

wkleilem te logi ale admin zamknal topic mowiac ze juz jestem troche na forum i zebym cos tam zobaczyl w problemach… i w tamtym topicu z logami jakis koles powiedzial zebym zrobil plik fix.reg jako notatnik wkleil cos i uruchomil zrobilem to ale chyba nawet net sie pogorszyl chociaz nie jestem pewien… a w tym co mowiles netstat mam 3 polaczenia chccesz moge wkleic screena :slight_smile:

Ja miałem podobnie tez mi bredził o jakiś wirusach co tylko w dzień działają a w nocy to necik na 120% śmiga dziwne

I wogle w neo teraz jak coś ciągnę z 75kb to juz po necie bida ledwie zipie i chodzi wolniej niż na 128 kiedyś a mam łącze 1Mb/s

a co do wirusów jeszcze necik śmigał na 256 i było ok po przejściu na 1m jeden dzien ok potem spadało wzrastało łącze jak chciało a w nocy tak jak pisałem 120%

teraz jakoś tam działa ale filmiki z youtube sie przycinają czasem

Tez mam podobnie , niby neostrada 1mb/s a predkosc DL : 10 - 40kb/s , a gdy miezylem predkosc na speedtescie na stronie tp to mi pkazalo 500kb/s :smiley: czyli 2 razy mnuiej niz powinienem miec … jak do jutra sie nic nie zmieni to zadzwonie i sie spytam ich co jest …

ja za to mam neo 512 kb/s a jak wchodzę na stronę speedtest.tp.pl to na pomiarze łącza pokazuje mi predkość ponad 900 kb/s :shock:

@SsawczkK

To ci powiedzą:

Masz wirusa trojana ja dzwoniłem 3 razy i to samo trują

@woto

To sie ciesz :stuck_out_tongue:

W neo jest problem z pingami jak coś wysyłam to necik strasznie muli :evil:

nawet jeśli wykorzystuje 1/2 ublodu :twisted: