Znowu dziwny problem


(Fleszu1) #1

mam bardzo dziwny problem. Nie wczytuje mi się jedna ze stron. Konkretnie chodzi o http://www.managerzone.com. Wszyskim w mojej sieci lokalnej działa tylko mi nie. Pojawia się standardowa informacja ze "nie można znależć serwera" Zaznaczam ze na pewno nie mam wirusów Czym to moze byc spowodowane. Może ktos wie.


(Przemek89k) #2

wiem co to za strona b.fajna nawet sam mam druzyne chciaz juz dawno nie gram kilka zrobilem :slight_smile: a co twojego problemu to dokladnie nie wiem ale ... wpisz moze http://www.managerzone.com bez \ na koncu .. hmm moze sprawdz czy twoja wyszukiwarka obsluguje cookies chociaz nie wiem czy akurat tam to potrzebne .... jak ci wyskoczy to okno to przewin paskiem na dol i napisz co pisze .. to ci wtedy powiem na pewno ze jakis blad lub nie moze znalezc strony .. mialem opisane to gdzies w gazecie to ci powiem tylko napisz co tam na dole ci pisze jak przewiniesz paskiem w dol :slight_smile:

UFF rozpisalem sie 8)


(pysiu) #3

Takie sytuacje mogą się w sieci zdarzać jak jest ustawione proxy na serwerze dlatego tez ja ci sie nie wyswietla strona to albo włącz albo wyłacz proxy .

http://www.banita.pl/konf/proxy.html


(Fleszu1) #4

do piniola, proxy mam wyłączone zawsze, a co to wogole jest i jak mam to włączyc, tzn co tam wpisac

UpDate

fiesta


(Fleszu1) #5

proxy pomogło, strona sie wcztatała ale dopiero po kilku długich minutach.

Wogole od kiedy ustawiłem to proxy to katastroficznie spadła szybkość wczytywania sie stron. jak to wogole mozliwe, ze bez proxy wszystkie strony smigają az miło, oprócz tego nieszczesnego "managerzone.com"

a jak ustawie proxy to ta feralna tez działa ale strasznie powoli i inne tez powoli. Normalnie w numion mam okolo 300 a z proxy ok 50. Co sie stało. Pomocy! !!


(Przemek89k) #6

moze to sprawka twojego polaczenia z netem moze akurat miales wolniejsze lacze .. :? sprawdz kilka razy a i za pierwszym uruchomieniem strona sie dluzej wczytuje :slight_smile: