Znowu mam problem :(

(Eupatonis) #1

ściągnełam v-playera -dźwięk jest -obrazu nie ma.

ściagnęłam bestplayera-dźwięk jest -obrazu nie ma.

potem ściągnęłam różne kodeki i też nie ma obrazu ,przed reinstalką wszystko grało.co się dzieje ? :frowning:

(Zbych ) #2

Sciąg sobie z tąd http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=&id=458&g= avicodec ten program podpowie Ci jakiego kodeka potrzebujesz a nawet wskaże skąd można sciągnąć

(Swiderski Mariusz) #3

Na forum pojawiało się już dużo postów mówiących o konfiguracjach kodeków potrzebnych do prawidłowego odtwarznia filmów. Przypuszczam, że każdy kiedyś miał podobny problem i chciałbym napisać jak ja ten problem rozwiązałem u siebie. Odinstalowałem wszystkie kodeki i zainstalowałem pakiet o nazwie ACE Mega CoDecS Pack 5.93. Jest to dosyć duży pakiet bo waży około 35 mb ale od tamtej pory nie mam problemów z żadnym z filmów ( chyba, że płytka cd jest skopana ). Ale to jest moje prywatne zdanie, napewno jest też wiele innych metod.

Poniżej link do ściągnięcia w/w kodeka.

http://www.divx.pl/download.php?page=1&id=001005

Pozdrawiam Lammar

(Mceurytos) #4

Spróbój zainstalować K-Lite Codec Pack do ściągnięcia z http://www.networld.pl/ftp/pc/programy/2336/K.Lite.Codec.Pack.Full.2.20.html

(inż. Piniol) #5

ludzie zadnych kodekow: divx, xvid, ffdshow, ac3 - przy tych 4 kodekach jak na razie wszystko mi chdzi cycus glancus :wink: nie zasmiecajcie se systemu jakimis codec packami

(Swiderski Mariusz) #6

Piniol, zgadzam się z Tobą

Na kompie inez podany przez Ciebie zestaw może przynieść dobry efekt. Ja kiedyś zainstalowałem dokładnie te kodeki , które Ty podałeś. Potem zainstalowałem pakiet Ace i to dało dużo lepszy efekt przynajmniej na moim sprzęcie. Uważam , że inez powinna popróbować i napewno coś dla siebie znajdzie co rozwiąże jej problem. Nie mniej jednak powinna zacząć od konfiguracji podanej przez Ciebie.

Pozdrawiam Lammar

(Eupatonis) #7

oki,dzięki wszystkim ,juz jest w porządku. :slight_smile:

ale jeszcze jeden problem :frowning:

w winampie nie idzie mi głos ,nie wiem dlaczego .

w windows media playerze jest ,natomiast w winampie niby kawałek idzie ,ale nie ma głosu :shock:

najpierw miałam winampa 2.9 -nie było głosu ,ściągnęłam 5.03 i tez nie ma .....

ech ,po tej reinstalce tyle roboty :frowning:

ktoś wie dlaczego nie ma tego głosu?

(Mceurytos) #8

a nie jest wlaczone wyciszenie ?? albo nie jest sciszone na maxa ?

(Eupatonis) #9

no nie....a jak się włącza to wyciszenie?

przeciez nic nie ruszałam ,nawet najnowszą wersję ściągnęłam i dźwięku nie ma.. :frowning:

(Mceurytos) #10

mogles to juz wczesniej wlaczyc np. przez pomylke a po instalacji nowej wersji zostaja zachowane poprzednie ustawienia. Aby to wylaczyc kliknij na taki przycisk obok paska glosnosci. Na screenie ponizej !!

wamp.JPG

(Eupatonis) #11

hej! nie mam tego winampa ,więc i nie mam tego przycisku ,tzn mam winampa 5.03 ,ale skórkę z 2.91 tą starą.

aha ,chyba w ogóle coś jest nie tak ,bo i nawet chciałam ,aby w gadu jak ktoś przyśle wiadomość by był ten dźwięk(wiecie o co chodzi) i o dziwo tez go nie ma :shock: co to moze być?

bo głos w windows media playerze jak już mówiłam jest!a tak to w gadu i w winampie nie ma :shock:

:cry:

(Mceurytos) #12

a napewno nie masz wyciszonego w regulacji głośnośći ?? Aby sprawdzic kliknij prawym przyciskiem na ikonke z głośnikiem, a później OTWÓRZ REGULACJĘ GŁOŚNOŚCI. Sprawdz czy zaden nie jest wyciszony (znaczki pod suwakami) i czy nie sa suwaki przysuniete na maxa do dolu.

Pozdrawiam

(Eupatonis) #13

no sprawdziłam i nie są przesunięte do dołu .ale czy to nie dziwne ,ze nawet nie ma głosu w gg jak wiadomość przychodzi?bo ustawiłam tak żeby pojawiał się dźwięk...ja już nie mam pojęcia o co chodzi :?

(Mceurytos) #14

tez nie wiem co to juz moze byc, sproboj przeinstalowac stery do dzwieku (choc watpie ze to cos da)

(system) #15

Przecież to jest idiotycznie głupie. Pomyśl co piszesz. Jestem za usunięciem tego postu.

(fiesta) #16

Zgodnie z sugestią Post Francuza :arrow: Kosz

(Janbit) #17

A czy masz karte n-vidii, jeśli tak sprawdź ustawienie clone i wyświtlania bo moze ci wyżucać obraz na np telewizor a ty go nie podłączasz! !!

XXXXXXXXX

Asterisk

(Ks Kamilp Nr 8) #18

Cale szczescie, ze Ty tu jestes i pomozesz... moze.

(Asterisk) #19

Cytat skasowany :smiley:

(Eupatonis) #20

czy ktoś mi w końcu pomoże ?? :frowning:

tak jak mówię...dźwięk w windows media playerze jest ,natomiast w winampie nie ma! tak samo ,kiedy ustawiam dźwięk w gadu -też go nie ma.czy ktos mi moze coś doradzić?bardzo mi na tym zależy ...będę bardzo wdzięczna!

pozdrawiam... :shock: