Znowu mam problem :(

ściągnełam v-playera -dźwięk jest -obrazu nie ma.

ściagnęłam bestplayera-dźwięk jest -obrazu nie ma.

potem ściągnęłam różne kodeki i też nie ma obrazu ,przed reinstalką wszystko grało.co się dzieje ? :frowning:

Sciąg sobie z tąd http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=&id=458&g= avicodec ten program podpowie Ci jakiego kodeka potrzebujesz a nawet wskaże skąd można sciągnąć

Na forum pojawiało się już dużo postów mówiących o konfiguracjach kodeków potrzebnych do prawidłowego odtwarznia filmów. Przypuszczam, że każdy kiedyś miał podobny problem i chciałbym napisać jak ja ten problem rozwiązałem u siebie. Odinstalowałem wszystkie kodeki i zainstalowałem pakiet o nazwie ACE Mega CoDecS Pack 5.93. Jest to dosyć duży pakiet bo waży około 35 mb ale od tamtej pory nie mam problemów z żadnym z filmów ( chyba, że płytka cd jest skopana ). Ale to jest moje prywatne zdanie, napewno jest też wiele innych metod.

Poniżej link do ściągnięcia w/w kodeka.

http://www.divx.pl/download.php?page=1&id=001005

Pozdrawiam Lammar

Spróbój zainstalować K-Lite Codec Pack do ściągnięcia z http://www.networld.pl/ftp/pc/programy/2336/K.Lite.Codec.Pack.Full.2.20.html

ludzie zadnych kodekow: divx, xvid, ffdshow, ac3 - przy tych 4 kodekach jak na razie wszystko mi chdzi cycus glancus :wink: nie zasmiecajcie se systemu jakimis codec packami

Piniol, zgadzam się z Tobą

Na kompie inez podany przez Ciebie zestaw może przynieść dobry efekt. Ja kiedyś zainstalowałem dokładnie te kodeki , które Ty podałeś. Potem zainstalowałem pakiet Ace i to dało dużo lepszy efekt przynajmniej na moim sprzęcie. Uważam , że inez powinna popróbować i napewno coś dla siebie znajdzie co rozwiąże jej problem. Nie mniej jednak powinna zacząć od konfiguracji podanej przez Ciebie.

Pozdrawiam Lammar

oki,dzięki wszystkim ,juz jest w porządku. :slight_smile:

ale jeszcze jeden problem :frowning:

w winampie nie idzie mi głos ,nie wiem dlaczego .

w windows media playerze jest ,natomiast w winampie niby kawałek idzie ,ale nie ma głosu :shock:

najpierw miałam winampa 2.9 -nie było głosu ,ściągnęłam 5.03 i tez nie ma …

ech ,po tej reinstalce tyle roboty :frowning:

ktoś wie dlaczego nie ma tego głosu?

a nie jest wlaczone wyciszenie ?? albo nie jest sciszone na maxa ?

no nie…a jak się włącza to wyciszenie?

przeciez nic nie ruszałam ,nawet najnowszą wersję ściągnęłam i dźwięku nie ma… :frowning:

mogles to juz wczesniej wlaczyc np. przez pomylke a po instalacji nowej wersji zostaja zachowane poprzednie ustawienia. Aby to wylaczyc kliknij na taki przycisk obok paska glosnosci. Na screenie ponizej !!

wamp.JPG

hej! nie mam tego winampa ,więc i nie mam tego przycisku ,tzn mam winampa 5.03 ,ale skórkę z 2.91 tą starą.

aha ,chyba w ogóle coś jest nie tak ,bo i nawet chciałam ,aby w gadu jak ktoś przyśle wiadomość by był ten dźwięk(wiecie o co chodzi) i o dziwo tez go nie ma :shock: co to moze być?

bo głos w windows media playerze jak już mówiłam jest!a tak to w gadu i w winampie nie ma :shock:

:cry:

a napewno nie masz wyciszonego w regulacji głośnośći ?? Aby sprawdzic kliknij prawym przyciskiem na ikonke z głośnikiem, a później OTWÓRZ REGULACJĘ GŁOŚNOŚCI. Sprawdz czy zaden nie jest wyciszony (znaczki pod suwakami) i czy nie sa suwaki przysuniete na maxa do dolu.

Pozdrawiam

no sprawdziłam i nie są przesunięte do dołu .ale czy to nie dziwne ,ze nawet nie ma głosu w gg jak wiadomość przychodzi?bo ustawiłam tak żeby pojawiał się dźwięk…ja już nie mam pojęcia o co chodzi :?

tez nie wiem co to juz moze byc, sproboj przeinstalowac stery do dzwieku (choc watpie ze to cos da)

Przecież to jest idiotycznie głupie. Pomyśl co piszesz. Jestem za usunięciem tego postu.

Zgodnie z sugestią Post Francuza :arrow: Kosz

A czy masz karte n-vidii, jeśli tak sprawdź ustawienie clone i wyświtlania bo moze ci wyżucać obraz na np telewizor a ty go nie podłączasz! !!

XXXXXXXXX


Asterisk

Cale szczescie, ze Ty tu jestes i pomozesz… moze.

Cytat skasowany :smiley:

czy ktoś mi w końcu pomoże ?? :frowning:

tak jak mówię…dźwięk w windows media playerze jest ,natomiast w winampie nie ma! tak samo ,kiedy ustawiam dźwięk w gadu -też go nie ma.czy ktos mi moze coś doradzić?bardzo mi na tym zależy …będę bardzo wdzięczna!

pozdrawiam… :shock: