Znowu osiołek

Mam taki problem admin mojej sieci zablokowal ‘‘zakazał’’ używania wszelkich programów p2p blokujac porty tak mi sie wydaje. można tylko sciągać od godziny 23,00 do 12,00 czy można ominąc tą blokade używam programu emule czy wystarczy w parametrach łącza wpisać port 80. zrobiłem tak ale nie pomaga pomocy ! te pory dnia nie za bardzo mi odpowiadają dlatego szukam pomocy inne obowiązki konkretnie szkoła nie chodz mi nawet o uzyskanie high ID tylko chce sciągać help dzięki za wszelką pomoc Ps. bardzo zależy mi na rozwiązaniu tego klopotu aha i zgóry mówie że nie ma szans prosić admina o odblokowania jakiś portów.

po co zaśmiecasz forum??? jest osobny topic problemy z eMule! !!

niestety niczym nie ominiesz blokady portów :):slight_smile:

A to szkoda ale jeszcze taka ciekawostka zmieniłem te porty na 80 i mam high id normalnie super tylko teraz czy admin moze miec jakies ale? z tego co wiem to ten port jest wykorzystywany do neta ale necik tez działa fajnie :smiley: :smiley: :slight_smile:

Ja też jak zmieniłem na 80 dostałem High ID

Skoro, jak sam napisałeś zabronił korzystania w dzień z programów P2P porzez “obcięcie” portów, to odpowiedź z tym “ale” sama się nasuwa na usta :idea:

A jeśli chodzi o ten port 80, to admin jest bezradny (prawie) - bo tego portu nie zamknie, bo cały net siądze. Natomiast jak się doedukuje i dotrze do lekcji numer 21839 :wink:, pod tytułem “blokowanie po pakietach”, to będziesz miał skichane na maxa - nic nie zrobisz - choćbyś nie wiem co próbował :stuck_out_tongue: A jak się wkurzy, to zapomni o tym co ‘można’ było robić między 23:00 a 12:00 :twisted: I tak nie masz najgorzej. U mnie w sieci porty są automatycznie przekierowane między 23:00 a 9:00… Mnie to tam w sumie rybka, ale inni wielce nie narzekają

Na na twoim miejscu nie burzył bym sie tylko mu podziękował jeszcze bo jakby inaczej na sprawe spoglądnął,to zablokował by całkowicie p2p.

Możesz przeciesz zostawic na noc osiłka…wtedy sie najlepiej sciąga.

Na na twoim miejscu nie burzył bym sie tylko mu podziękował jeszcze bo jakby inaczej na sprawe spoglądnął,to zablokował by całkowicie p2p.

Możesz przeciesz zostawic na noc osiłka…wtedy sie najlepiej sciąga.