Znowu problem z GG

Ahoj!! Mam GG 6.1 i nie wiem czemu wiadomości graficzne wysłane przeze mnie nie dochodzą (nawet wtedy gdy odbiorca ma ustawione maks. 255kB a ja nie moge wysłać nawet 10kB :cry: ). Aha dodam także, że gdy miałem GG 6.0 to było to samo. “Pomożecie…?” :lol:

Problem jest najprawdopodobniej po stronie serwera. Mam to samo. :smiley:

Czyli raczej lipa??

Ja mam tak że na jednym numerku lipa a na innym jest ok. :?

Pliki to mogę wysyłać. Nie mogę wysyłać jedynie wiadomości graficznych :frowning:

a w jaki sposob wysylasz je ? nie zebym sie czegos czepial :wink: , ale czy kopiujesz obrazek i wrzucasz do okienka ?

A to jakiś sposób na ten problem. U mnie niestety nie zadziałał. Jeszcze jakieś propozycje??

Pozostaje nam tylko czekać na wersję GG, która nie będzie zawierać tego typu problemów :wink:

Gregor10 ale ja np. chcę to robić za pomocą GG. :?

Lazikar - więc można skonfigurować proxy w gg , najlepszym portem jest 1024 (tak mi sie wydaje ale moge sie mylić) może to coś zmieni w tym problemie z komunikatami gg tylko że lepiej mieć konfiguracje w ustawieniach gg na - bez proxy - bo potem może wystąpić otwarcie portu , a przecież każdy wie co może ono spowodować :?

Z wiadomościami graficznymi czy nie, GG nie zamierzam zamieniać na żaden inny komunikator :smiley:

twój wybór :slight_smile: , wiadomości graficzne nie są aż tak potrzebne :stuck_out_tongue:

Topic oczyszczony z OTów autor wątku wyraźnie zaznaczył że chodzi mu o przesyłanie obrazów w oknie rozmowy komunikatora GG. I dlatego wszystkie posty z tym nie związane kasuję.