Znowu ta startowa nie mam sily

Po raz kolejny problem ze startowa na teraz tyle powazny ze nic nie skutkuje (CWshreseer, Panda, Ad aware jak i hijackthis a tazkze mks online kolejnym problem jest to ze wpisujac strone do paska wyskuje bład z informacja "nie mozna znalezc http://www…pl. upewnij sie czy sciezka jest prawidłowa jedyne co działa to wybieranie stron z ulubionych.]

Moze ktos miał podobny problem lub wie jak sobie z tym poradzic. Usuwam takze z rejestru wg. waszych instrukcji ale nic stego zawsze to samo po restarcie. Za każda porade z góry dzieki :smiley:

Witam

Moja propozycja jest następująca:

Spróbuj zrobić to wszystko jeszcze raz w trybie awaryjnym bez dostępu do sieci.

Polecam też programik StertupCPL

Poszukaj w nim jaki plik uruchamia Ci się podczas startu systemu, a którego tam nie powinno być i “Del” go z dysku i z autostartu.

Sprawdź rejestr czy przypadkiem jeszcze gdzieś nie siedzi.

Proponuję również zajżeć do katalogu Windows za jakimiś podejżanymi plikami.

Pozdrawiam i udanych łowów.

PS. u mnie poskutkowało

Rozumiem z tego, że problem występuje jak wpisujesz strony do paska adresu, a jak tą samą stronę odpalisz z ulubionych to działa. Masz poprawki zainstalowane? :smiley:

dokłanie jak w pisuje do paska nie idzie wyskakuje błąd jak z ulubionych jak najbardziej idzie jakie poprawki masz na myslli ?

Robiac twoim programem Startup mam cos podejrzanego w windows/system32/jejnrhs.exe a ikonka obok niej to napis “zfirjvzj” taki wg. mnie podejrzany program

a jeżeli używasz Windowsa Xp to wyłącz także funkcję przywracania systemu i przeskanuj kompa mks’em online

powodzenia

Poprawki do IE. A w innych przeglądarkach to samo.?

jaką masz przeglądarkę? ja bym proponowa format c: u mnie załatwia większość problemów.

IE 6.0

No to u Ciebie… W sprawie kolegi syncmastera przekonany jestem, że formatowanie dysku to rzecz na zbyt pochopna :twisted:

Co do tematu to możesz spróbować na innej przeglądarce. Jak błędy będą się nadal powtarzały to na prawdę coś dziwnego :!: :?

Te pliki to na Sto procent (choć i Tak nie jestem pewny) TROJANY! !!

zgadzam sie z poprzednikami proponuje sie przesiasc sie na inan przegladarke polecam Opere jest do sciagniecia na tej strace…jak ktos zapoznas sie zta przegladarka to pozniej nie mozna sie od niej uwolnic…nio i oczywiscie nei ma problemów z rekalamami wirusami robakami jakie wystepuja pod IE…

Zmień na operę.

Tak zrobilem tylkno nie umiem jej spolszczyc pobrałem plik z Vortalu ale jakis błąd wyskakuje i nie idzie

Tu masz może zaskoczy http://softnews.pl/modules.php?name=New … e&sid=4793 :smiley:

Preferencje —> języki —> wybierz (czyli lokalizacja pliku z językiem polskim do Opery) :slight_smile:

ok juz jest dzieki