Znowu THE BAT :/

(Piotrekjunior) #1

Zauwazylem ze od jakiegos czasu przy starcie programu mejle nie sa odbierane od jednego z 2 kont na WP :? :? :?

Na zmiane: raz z jednego a arz z drugiego :?

Ale jak klikne zeby pobral poczte to nie ma problemu :?

Zachowuje sie tak jakby nie mogl pobrac mejli z 2 kont na arz z serwera WP :?

Dzieje sie tak Co 3 wlaczenie THE BATA :? :? :?

(Przemoxmx) #2

ja tez mam problemy z kontem na wp.... the bat z kontem na o2 rodzi sobie normalnie ale na wp cos szwankuje....

(PaPuX) #3

W obydwuch kontach musisz mieć zaznaczone:

12qz.th.jpg

Wszelkie inne błędy są winą serwera albo twojego łącza zazwyczaj to problemy techniczne bądz problemy z połączeniem sie do poczty.

(Piotrekjunior) #4

PaPuX te opcje sprawdzilem jako PIERWSZA 8) 8) 8) 8)

(sdar) #5

Myślę, że PaPuX ma rację pisząc :

Być może rzeczywiście jest jakaś forma ograniczenie darmowego serwera pocztowego WP i nie można jednocześnie pobierać z jednego kompa wiadomości z dwóch kont. Nie mam jednak dwóch kont na WP (prawdę mówiąc nie mam nawet jednego :stuck_out_tongue: ) więc nie mogę tego zweryfikować. Jeśli jednak tak jest to wydaje mi się, że jednym z rozwiązań może być "naprzemienne" ustawienie czasu sprawdzania wiadomości na serwerze. Na przykład dla jednego konta niech sprawdza co 2 minuty a dla drugiego co 3. Na wszelki wypadek spróbuj dowiedzieć się na WP czy rzeczywiście są takie ograniczenia. Nic innego w tej chwili nie przychodzi mi do głowy ale nie korzystam z poczty na WP.