Zółty trójkąt - internet

witam:) chcialbym zap[ytac jak sie pozbyc tego zoltego trojkata z obszaru powiadomien :o

zakupilem noowego laptopa, internet mam bezprzewodowy i po instalacji systemu win 7 64bit i wszystkich sterownikow odpowiedzialnych za lacznosc z netem bylo wszystko ok, po jakims czasie zaczal sie pojawiac problem z netem i ten trojkat ale po kliknieciu napraw polaczenie lub kontaktem z dostawc internetu trojkat znikal :roll:

od jakiegos czasu trojkat wskoczyl i nie znika a przy probie naprawy polaczenia trojkat znika na kilka sekund i wraca, reset karty bezprzewoodowej i reinstalacja sterownikow (przed tem wystarczyla) nic nie daje :o

szukaalem po necie rozwiazania problemu ale znalazlem tylko jakas propozycje wylaczenia zapory, restart i wlaczenie zapory :smiley: znalazlem cos o zmianie na aytomatyczny IP i DNS (tak mam od zawsze) i tyle

co ciekawe, ten trojkat pojawial sie u uzytkownikow przy braku dostepu do sieci a ja mam trojkat, po najechaniu myszka na niego pisze “brak dostepu do internetu” a internet jest :o

z gory dzieki za pomoc ![-o<

P.S. raz na czas przy naprawie polaczenia pisze mi cos o nieprawidlowym DNS, pisze ze problem naproawiony, trojkAT ZNIKA i znow sie pojawia :oops: chcialbym sie go pozbyc bo jego obecnos mnie drazni bo ma go nie byc :expressionless:

jaki operator ? bo ja też to miałem problem w neostradzie , po prostu zadzwoniłem zje…łem i po 12 h chodziło wszystko jak trzeba :slight_smile:

internet radiowy, dostawca lokalny, z ktorym to roznie bywalo, bo raz byl net a raz nie a czesto z winy dostawcy ale tak jak kolega przedstawil - telefon, delikatna rozmowa i poki co ostatnimi czasy wszystko ok z wyjatkiem tego trojkata, ktory mnie denerwuje :expressionless: