Żółty znak zapytania przy kontrolerze wideo.pomocy .>

WITAM.JESTEM CALKOWITA ANALFABETKA W TYM SWIECIE. MAM ZNAKI ZAPYTANIA NA ZOLTO PRZY KONTROLER WIDEO ZGODNY Z VGA.PLYTA GLOWNA CHAINTECH 7VIF4, CO MOGE ZROBIC,POMOCY

Może zacznij od pisania z wyłączonym caps lockiem ;-> ??

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy i nie nadużywaj wielkich liter, bo to odbierane jest jako krzyk.

Wygląda na to, że sterowniki od karty graficznej nie są zainstalowane lub są zainstalowane niepoprawnie. Jaka masz kartę graficzną ?

Jeśli się nie mylę ta płyta ma kartę graficzną zintegrowaną. Jakiej używasz? - dołączałaś jakąś dodatkową ?

Nic nie dolaczylam, a jaka karte mam,niewiem.dziekuje za pouczenia ale niektórych znaków niemoge napisac poniewarz klawiatóra nie całkiem działa.znak zapytania,wykrzyknik.

Ale jakąś instrukcję do płyty głównej na pewno masz, prawda ? Otówrz ten komputer i zobacz do czego jest podłączony kabel od monitora. Jeśli do jakieś wtyczki, która jest bezpośrednio umieszczona na płycie głównej (to ta największa płyta) - to masz kartę zintegrowaną. Wtedy szukaj sterowników na CD dołączonym do płyty głównej lub na stronie producenta. Jeśli kabel jest dołączony do gniazdka, które jest na jakieś osobnej karcie - to używasz dodatkowej karty graficznej i tą zintegrowaną trzeba wyłączyć. Więc jak ?