ZoneAlarm Security Suite plus co?


(Peterkornak) #1

Mam ZoneAlarm Security Suite 6.5 - świetny firewall, ale antivir i antispyware taki sobie. Nie miałem jak do tej pory żadnych problemów ale dla sportu przeskanowałem go pandą i symantecem i niespodzianka, razem 4 trojany i 3 wirusy, a następnego dnia jeszcze dwa. Ciut się zdziwiłem bo jak pisałem do tej pory żadnych problemów, nic.

Zachciało mi się dołożyć sobie jakiegoś antivira i tu niespodzianka, bo Panda Titanium 2006 Antivirus + Antyspyware nie zainstaluje się jak nie wywalę ZA, to samo z Kaspersky Anti-Virus 6, a avast wiem, że też nie. No i nie wiem co robić! Poradźcie! !!

A i jeszcze jedno. Może istnieć wirus czy spyware, który ma O bajtów? bo takie skanery on - line mi znalazły. (np. k1.exe), albo to pic na wodę.


(aju) #2

hmmm mogą zmylić system swoim rozmiarem :mrgreen:

Może po prostu wywal ZA security suite zainstaluj sam firewall zone alarm i do tego nie wiem: pande lub kasperskiego.

Ja polecam nod32 i jako antyspyware windows defender.


(Peterkornak) #3

Jak to mówią najprostsze rozwiązania są najlepszymi! Przemyślę, ale ma jakiś taki sentyment do ZA, nawet antivira. Dięki


(aju) #4

peppol ale skoro nie chcesz antywira ZA to na co Ci on?

Nie jest zalecane korzystanie w jednym czasie z dwóch antywirów lub dwóch firewalli !!


(Peterkornak) #5

Przyzwyczaiłem się. A jak miałem osobno zaporę ZA i antivira innej firmy to komputer uruchamiał się straszmie długo, i miałem probemy z wyświetlaniem stron.