ZoneAlarm Security Suite plus co?

Mam ZoneAlarm Security Suite 6.5 - świetny firewall, ale antivir i antispyware taki sobie. Nie miałem jak do tej pory żadnych problemów ale dla sportu przeskanowałem go pandą i symantecem i niespodzianka, razem 4 trojany i 3 wirusy, a następnego dnia jeszcze dwa. Ciut się zdziwiłem bo jak pisałem do tej pory żadnych problemów, nic.

Zachciało mi się dołożyć sobie jakiegoś antivira i tu niespodzianka, bo Panda Titanium 2006 Antivirus + Antyspyware nie zainstaluje się jak nie wywalę ZA, to samo z Kaspersky Anti-Virus 6, a avast wiem, że też nie. No i nie wiem co robić! Poradźcie! !!

A i jeszcze jedno. Może istnieć wirus czy spyware, który ma O bajtów? bo takie skanery on - line mi znalazły. (np. k1.exe), albo to pic na wodę.

hmmm mogą zmylić system swoim rozmiarem :mrgreen:

Może po prostu wywal ZA security suite zainstaluj sam firewall zone alarm i do tego nie wiem: pande lub kasperskiego.

Ja polecam nod32 i jako antyspyware windows defender.

Jak to mówią najprostsze rozwiązania są najlepszymi! Przemyślę, ale ma jakiś taki sentyment do ZA, nawet antivira. Dięki

peppol ale skoro nie chcesz antywira ZA to na co Ci on?

Nie jest zalecane korzystanie w jednym czasie z dwóch antywirów lub dwóch firewalli !!

Przyzwyczaiłem się. A jak miałem osobno zaporę ZA i antivira innej firmy to komputer uruchamiał się straszmie długo, i miałem probemy z wyświetlaniem stron.