ZoneAlarm - zawiesza komputer

Witam,

sciagnalem z sieci darmowego zaneAlarm (tylko firewall), instalowalem 2 rozne wersje i zawsze tak samo sie konczy. po ok 1-2 min pracy komp sie zawiesza. mam XP, na win2000 zone chodzil kilkanascie miesiacy bez problemow(jakas stara wersja), nie wiem czym jest to spowodowane. nie mam2 firewalli jednoczesnie wlaczonych (obecny jest cienki).

zaleny mi na zoneAlarm, przyzwyczailem sie ale nie moge co minute resetowac kompa… moze ktos wie co moge zrobic…

zgadza się. Najnowszy tak ma,. Zainstaluj wersję 5.5

Dzeje się tak często, gdy instalujesz rózne firewall-e. Mimo deinstalacji zostają śmieci, które przeszkadzają działać innej wersji. Zwykle czyszczenie kompa nic nie daje i niestety należy zapodać format c: :mrgreen:

zrób sobie format: kora mózgowa :mrgreen:

znalazlem na sieci ZoneAlarm 5.5.062 zainstaluje i zobacze co z tego bedzie

gugu007: tydzien sie meczylem zeby wywalic jakiegos wrednego trojana zeby ratowac system i sie udalo, a ty piszesz zeby po nieudanej instalce firewalla reinstalowac system ? ?

poprzedni system chodzil mi 3,5 roku bez problemow (win2k) i mialem rozny soft i system nigdy nie padl. tzn zawsze sie podnosl. ten tez :twisted:

Złączono Posta : 22.12.2006 (Pią) 22:49

niestety historia z zoneAlarm 5.5 taka sama jak 6.5 - kilka minut pochodzi i komp sie zwiesza. taki dobry programik a nie da sie z nim pracowac …

Złączono Posta : 22.12.2006 (Pią) 22:50

niestety historia z zoneAlarm 5.5 taka sama jak 6.5 - kilka minut pochodzi i komp sie zwiesza. taki dobry programik a nie da sie z nim pracowac …

może masz syf na kompie?

skan:

http://www.pandasoftware.com/activescan … ncipal.htm

nie moge przeskanowac poniewaz nie uzywam internet explorera. (firefox)

mam norton antivirusa, avg nitisyware oraz adaware i jest czysto

nie mam pomyslu o co tu chodzi…

a ten prawdę ci powie :mrgreen:

Uruchom IE i przeskanuj :wink:

uruchomilem skaner pandy pod IE i miales racje. wykrylo cos takiego:

Wirus 0

Programy szpiegujące 4

Narzędzia hakerskie i rootkity 5

Dialery 0

Luki w zabezpieczeniu 0

Podejrzane pliki 0

tyle ze w zadnym z moich anty-programow nie pokazuje sie ze sa jakies podejrzane pliki. teraz nie jest mi tak do smiechu ja przed poprzednim postem. co teraz radzisz ? ?

Jeśli możesz to wklej raport z tego co znalazł ten skaner.

Dodatkowo proszę wkleić (do tego tematu) dwa logi - HijackThis i SilentRunners. Opis jak je wykonać znajduje się tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

sa tam sciezki dostpu do plików. Pokasuj recznie