Zony alarm pro

kiedy chcę zainstalować zonego to wyskakuje taki błąd schowek016je.th.jpg

Start - > Uruchom i wpisz services.msc

W okienku, które wyskoczy zatrzymaj serwis o nazwie TrueVector i uruchom ponownie instalator

jest tylko utuchom schowek013va.th.jpg

No to jest właśnie to ;]

jak chce to uruchomić to wyskakuje raport o błędach jak daję nie wysyłaj albo wyślij to potem jest taki błąd schowek018bh.th.jpg

Masz wyłączyć tą usługę :roll:

UPDATE

A poza tym z tego co się orientuje to jest to usługa Zone Alarm, czyli wynika z tego, że masz go już zainstalowanego i działa :roll:

tam jest tylko uruchom nie ma wyłącz :frowning:

Złączono Posta : 07.09.2005 (Sro) 13:01

już dałem wyłącz tu ale i tak wyskakuje ten sam błąd schowek011ea.th.jpg

Jak widać na screenie, usluga jest z priorytetem Automatycznym , ale nie jest uruchiomiona… Więc powinno dać się zainstalować :hmmm:

Masz jakieś inne oprogramowanie zabezpieczające, a w szczególności firewalla oprócz niego?

Instalowałeś wcześniej Zone Alarm?

tak miałem wcześniej zainstalowanego zony alarma i go odinstalowałem bo chciałem wgrać tego najnowszego nie mam innych firewalów mam windowsa xp z sp2

To chyba jednak nie odinstalowałeś go do końca…

Usuń katalog ze starej instalacji Zone Alarma z dysku (tam, gdzie go instalowałeś)

I teraz wyczyść rejestr. Możesz użyć programu jv16 PowerTools. Opis i instalkę masz tutaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 931#315931

Później restart komputera i spróbuj

Wyłącz firewalla z sp2

Wciśnij Alt+Ctrl+Del i zobacz czy nie ma czasem procesu vsmon.exe, jeżeli jest to go zakończ i spróbuj ponownie zainstalować.

juz tym programem robiłem czyściłem rejestr a co do tego to wszystko usunęłem z instalaci starej wersji zonego z dysku folder tez usunąłem schowek012rv.th.jpg

pokaż zakładke “Procesy”

schowek015ll.th.jpg schowek025bl.th.jpg

Wyłącz Nortona i spróbuj wtedy…

BTW

Fajne że tak powiem procesy masz :expressionless:

BARTEK1985 skad ty tyle masz tych porcesów :o jak ci chodzi winda ?

dalej nie działa

Według mnie w kompie masz totalny bałagan i wszystko może blokować instalację tego… Wyłącz wszystkie aplikacje, p2p , gadu, skype i całą resztę i spróbuj

dalej nie działa a skąd ja mam tyle procesów???

Bo zainstalowałeś tyle programów?

Skoro nie używasz tych aplikacji, to je wywal :expressionless:

Nie wiesz, co to za procesy?

Masz w menedżerze ich nazwy, np. NPROTECT.EXE. wpisujesz taką nazwę w http://www.google.pl i masz jak na dłoni…

A jak coś nie pasi, to

Start -> Panel sterowania -> dodaj lub usuń programy