Zostałem wyzwany

Witam!

Na jednym z forum zostałem wyzwany od XXXX . Jestem niepełnoletni. Gdzie mam to głosić by sprawidliwości stało się zadość?

A po co się przejmujesz? Wybrałeś forum słabo moderowane. NIe wiesz co to są dzieci neo(strady). W internecie jest wiele takich głupich dzieci neo. Poczytaj sam:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=dzi … lr=lang_pl

Zgłoś to do moderacji forum.Na Twoim miejscu miałbym to gdzieś trzeba wybaczać dzieciom neostrady.

Takie wyzwiska to są na porządku dziennym. :o

Opublikował długą moją rozmowe z nim bez mojej zgody.

No, ale co zrobisz? Przecież jak wiadomo dzieci neo to nawet psychiatra nie wyleczy. Zobacz sam na youtube.

teraz wiesz do czego powinni być moderatorzy …

patryk_patrol , Jak poczułeś się urażony możesz zadzwonić na policję…

A najlepiej omijać fora, gdzie panuje bałagan :slight_smile:

I jaką poda motywację ??

Jeżeli to nie były groźby karalne, to każdy policjant go spuści po rynnie.

BTW jak ja miał bym się przejmować wyzwiskami trolli internetowych już dawno bym osiwiał lub wpadł w ciężką depresję. Oczywiście nie można ignorować tego typu zachowań i zgłosić to administracji lub moderacji forum, ale wyciąganie armaty (policja) na muchę (trolla) jest pozbawione najmniejszego sensu.

:stuck_out_tongue:

No ale jakby policjant przyszedł do takiego nooba a on okazał się 12 latkiem to dostał by od rodziców niezły łomot .

A w szkołach tak klną że szkoda gadać.

Pioter233 , zgadza się w szkole tak klną

  • A może na tamtym forum panuje anarchia, nie ma zasad? Sprawdź czy jest jakiś regulamin w ogóle :smiley: Jak jest regulamin, to zgłoś do osoby, która go napisała, o ile jeszcze tam jest…

fakt… ale są normalne osoby (tzn. klną gdy się naprawdę wnerwią) ale są przygłupy które się cieszą z przekleństw (co 2 słowo to K…)

Na pojedynak honorowy?

Trolle były, są i będą. Bardzo dużo trolli. Masz do wyboru 3 wyjścia:

  • omijać strony internetowe gdzie chamstwo się szerzy

  • ignorować chamów

  • zgłaszać taki przypadek odpowiednim służbom

Gdybym zawsze chciał wybierać trzecie rozwiązanie, sporą część życia musiałbym spędzić na salach sądowych (jako poszkodowany).

Ponieważ w życiu są przyjemniejsze rzeczy do roboty staram się wybierać opcję pierwszą, a jak już mi się zdarzy trafić na trolla to go ignoruję (wytrącając mu oręż z ręki - bo trolle są zakompleksione i chodzi im o zwrócenie na siebie uwagi).

Aczkolwiek w przypadku rażącego pomówienia pisanego na poważnie nie wykluczał bym opcji trzeciej. Ale tylko w wyjątkowym przypadku, bo jak piszę, w życiu są ciekawsze rzeczy do roboty niż łażenie po sądach.

Albo go w szpytny sposób zaatakować. Powiedz, że masz jego ip, a w regulaminie dostawcy jest napisane, że zgłoszenie takiego przypadku = odcięcie internetu. Jedynym wyjściem jest znalezienie serwera proxy i być grzeczniejszym, to może nie wykryją. I każdy normalny troll pójdzie spamować dalej co to jest serwer proxy.

na naszym forum nie ma dzieci neo(chyba) chwala wam za to

matekadamczak , chyba zapomniałeś o tematach typu

" Jaką masz myszkę " " Jaki masz kolor pokoju " itp

a to przepraszam

Po prostu olej te dzieci. Chamstwo jest było i będzie nie tylko w sieci ale również w życiu codziennym.