Zostań beta-testerem Gadu-Gadu!

Nom, bo to co teraz oferują to szmelc, nie wiem jak mogło się stać, ze jest najbardziej popularnym komunikatorem, przecież tlen jest o 100% lepszy, a nie jest tak popularny. Osobiście jestem ciekaw co zaprezentują dlatego się zapisałem.

do mnie nic nie napisali :frowning:

Ponieważ wydaje mi się, że jest tak dlatego, że GG to pionier wśród komunikatorów w Polsce a ludzie nie lubią zmian.

ja sie zglosilem chociaz i tak uzuwam jakies starej wersji gg chyba 5.7 licze na to ze nowsze bada lepsze od wersji 6.x

Niech ktoś zaproponuje takie rozwiązanie jak jest w Tlenie, że zapala się “lampka” jak rozmówca pisze. To bardzo przydatna funkcja :wink: Wprowadza porządek do rozmowy.

Ktoś otrzymał coś więcej niż tylko info, że odezwą się wkrótce ?

Czekam, czekam na cokolwiek i nawet nie wiem czy coś się ruszyło…

Nie, w dalszym ciągu brak odpowiedzi. :?

nie jak narazie to tylko ten mail o ktorym piszesz :roll:

Ja otrzymałem maila

hehe pewnie chcieli zrobic sobie sondasz :smiley: jednym slowem zrobili nas w konia :x

pewnie tak :lol: ale licze na to ze jednak cos wysla tylko zeby to niebyl jakis wirus :x hehe

Właśnie też dostałem tylko tego maila z linkiem aktywacyjnym, z którego zresztą zrobiłem użytek.

Przed weekendem napisałem do GG czy zwrot “Wkrótce prześlemy…” oznacza jakiś konkretny termin, czy po prostu podpadłem pod “zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia ilości beta-testerów”, niestety jak do dzisiaj nie otrzymałem żadnej informacji.

Zaczynam już wątpić w tą historię.

U mnie na końcie które im podałem cisza jak makiem zasiał !!

Powiem wam jeszcze raz. Im chodziło o maile do spamu i tyle. :smiley:

A niech sobie ślą ile chcą !!

Nie no chyba tak by nie postapili. :shock:

A dlaczego nie?

Biznes is biznes :stuck_out_tongue:

  1. maja kończy się digartowy konkurs na nowe logo, wygląd okna itp. Wyniki jak się okazuje 15. (sądziłem że 10.), więc przed tym terminem nie należy się spodziewać bety GG.

Dzięki za cynk, Ryan :wink:

Dokładny adres:

http://www.digart.pl/czytaj.php?id=2973

Moze ja se zrobie takie Logo