Zrobienie płyty DVD z plików avi


(Admin) #1

Poszukuję programu który pomoże mi wykonać następujące rzeczy.

Ale najpierw powiem co posiadam - pliki avi (dość krótkie)

chcę wykonać ładne estetyczne menu (tylko nie wiem jakiej wielkości ma być obrazek) na nim poumieszczać ikonki i napisy, następnie chciał bym przekonwertować pliki avi do formatu dvd i w menu (ikonki i napisy) potworzyć odwołania do filmów. Chciał bym aby to wszystko działało na stacjonarnym odtwarzaczu.

Co do programu najbardziej chciał bym aby był po polsku bądź jeśli eng to aby był prosty w obsłudze (ale posiadał powyższe opcje).

Pozdrawiam.


(Brunus) #2

WinAvi Video Converter-z avi do DVD.Nero 7 -menu i wypalenie.Pierwszy do ściągnięcia jęz.polski,drugi ma język polski.


(Admin) #3
  • Chyba nie czytałeś mojego posta - potrzebuję ładne - eleganckie menu, niestety jak wiadomo Nero nie daje możliwości utworzenia czegoś takiego zwłaszcza czegoś takiego o czym pisałem tzn. obrazek gdzie są porobione przyciski i żeby z nich porobić "linki" do filmów.

(Dareks8) #4

http://www.cdrinfo.pl/artykuly/tda1.5/ niestety nie po polsku ale masz opis i jak się dobrze wczytasz to się okaże nie taki trudny. Można zrobić ruchome menu.


(Brunus) #5

Chyba nie znasz dobrze tej aplikacji tzn. Nero...Porobiłem już dziesiątki filmów DVD z AVI na tym....Możesz wybrać jakiekolwiek jpeg na tło menu,różnego kształtu przyciski(jako linki) z jakimkolwiek jpeg-iem zrzuconym z danego filmu jako tło tego przycisku i oczywiście go podpisać.A do tego możesz dodać muzykę w tle menu.... A samo menu może być urywkiem z filmu.Jakie Ty masz Nero?JEDYNKE??? :lol:


(Dareks8) #6

Bo to nie Nero tylko NeroVision Express i nie każdy ma ten dodatek.


(Admin) #7

Niestety to już mówiłem Nero nie spełnia moich oczekiwań.

Skończmy dyskusje o Nero.


(Asterisk) #8

Ponieważ

więc ciągnięcie tego wątku nie ma sensu :x


(Jbviuhvbvui) #9

http://www.videoaudio.pl/Czytaj-artykul-55.html