Zrywa połaczenie z siecią

Od kilku dni mam problem z siecią. Jestem w AsterCity usługa twój Dom. Internet dzielimy na 3 komputery prze router. Wszystko działało ok do ostatniego poniedziałku. Objaw jest taki, że po jakichś 10 minutach od startu kompa internet przestaje działac, wyskakuje mi w firefoxie: “Ustalanie adresu serwera …”. Nie wiem czy może to miec jakiś związek z korzystaniem eMule. problem pojawił sie w okolicach zainstalowanai programu Steganos Internet Anon 7 z jakiejś gazety. Ale wystepuje nawet przy braku jego uruchomienia. AddAware Apybot i Avast niczego nie wykrywają. Jako firewalla używa ZoneAlarm.

Log z Hijack this to:

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

==============================

Log był rozsypany, pozwoliłem sobie go poprawić

Pozdrawiam kuz5

U mnie ten wynalazek tak nabroił. Nawet wyłaczony - blokował sieć.

Spróbuj odinstalować (w razie czego, można zawsze wrócić do tego programu) i zobacz, jak będzie to chadzało.

W logu nic poważnego nie widzę, ale poczekaj na specjalistów - oni go prześwietlą dokładnie :wink:

Jeśli nie używasz, to możesz usunąć:

Start -> Uruchom i wklej:

nawet odinstalowanie programu nie zabardzo pomoże program potrafi tak namieszać w kluczach systemowych że nawet po odinstalowaniu , połączenie jest przekierowywane przez kraje które na mapie świata ciężko odszukać , połaczenie obiega cały świat korzystając niejednokrotnie z kilkunastu a nawet kilkudziesięciu proxy i przeważnie zanim znajdzie punkt docelowy zgubi wiekszość pakietów , odinstalować program i usunąc wszyskie klucze rejestru związane z programem może coś pomoże , niestety u mnie po tym programie tylko format przyniusł porządany skutek, tak to jest jak sie kombinuje i nie chce sie być jawnym.

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 671#309671

Oraz wyszukaj katalogi z tym programem i usuń

Napisz, czy pomogło :wink:

Odinstalowałem program i przeczyściłem rejestr RegCleanerem i po problemie. Wszystko działa.

Wielkie dzięki za pomoc