Zrywanie połączenia internetowego na routerze cisco linksys

Witam

ostatnio kupiłem sobie router linksys WAG54G2. Od momentu kiedy zacząłem działać przez internet na tym routerze notorycznie zrywa mi połączenie albo gubi sygnał. Router mam postawiony w tym samym pokoju co komputer. Myślałem że to wina starego oprogramowania wgranego w ten router, ale po ściągnięciu najnowszego ze strony linksys problem ten zaczął pojawiać się jeszcze częściej. Wcześniej mająć modem tpsa i podłączenie kablem takie zjawisko w ogóle nie występowało. Nie możliwe jest również aby ten problem był spowodowany jakimś wirusem, ponieważ przed załączeniem routera miałem zrobiony dogłębny format dysku. Po za tym sygnał jest znakomity tylko w tym pokoju, w którym mam komputer natomiast jeżeli korzystam z komputera w innym pokoju niż w tym co stoi sygnał jest bardzo słaby. Czy ktoś może pomóc mi z tym problemem, ponieważ za rotuer zapłaciłem bardzo dużo ponieważ jest dostosowany do internetu adsl. Od razu także mówię, że mam stałe łącze w tpsa. CZasem również występuje takie zajwisko, że pojawia się napis brak sygnału a mimo to i tak mogę korzystać z internetu. Pomocy!

pelargonia , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif