Zrzucanie pamięci fizycznej

Hej… mam problem… Z Zrzucaniem pamięci fizycznej…

kiedyś też miałam taki problem ale wymieniłam zasilacz na nowy i pamięć ram na większą… początkowo było dobrze… a wczoraj już zaczął mi się pojawiać niebieski ekran i zacinać komputer… A jak go włączam to niekiedy wogóle mi ekran nie pokazuje nic i zero reakcji… jak czyatłam na wielu forum to pisali żeby zmienić z małego zrzutu pamięci na brak i tak zrobiłam… a dziś rano wpisałąm hasło do kompa i zaraz się zresetował i potem nie chciał się włączyć a na samym końcu znowu zrzut pamięci i niebnieski ekran… :frowning: prosze o pomoc… bo komp był w naprawie i dupe zrobili :(:frowning:

To nie jest problem ze zrzutem pamięci fizycznej. Problem może leżeć zarówno po stronie oprogramowania (prawdopodobnie sterowniki) lub samego sprzętu (zasilacz, płyta główna, procesor itp.). Ważne jest to co pojawia się na niebieskim ekranie. Są tam przyczyny zatrzymania systemu i kody błędów. Najlepiej żebyś dokładnie opisała co tam się pojawia. Inaczej możne tylko zgadywać. Wyłączenie zrzutu pamięci w tej sytuacji nic nie da (spowoduje jedynie szybsze wyłączenie lub restart komputera bez wykonania zrzutu).

Więc tak… znowu mi ten niebieski ekran wyskoczył jak grałam sobie w gierke…:frowning: i pisało:

***STOP: 0x0000007F (0x00000008, 0x80042000, 0x00000000, 0x00000000)

I tak mi pisało… czy to możliwe że to przez kartę graficzną??

Ja mam ogólnie NVIDIA GeForce4 MX 440…

odinstaluj stery i zainstaluj wersje sterów 66.93 :wink:

ok… ale znowu mi się pojawiło teraz z innym błędem

0x0000008E (0xC0000005, 0x8054B534, 0xF8665AF8, 0x00000000)

Jak moge rozpoznać czego dotyczą te znaki??:((

To jest kod błędu stop. Zwróć uwagę czego dotyczy błąd (powinno być na górze niebieskiego ekranu). Zajrzyj TUTAJ