Zrzut pamięci fizycznej podczas oglądania filmu


(94 Robert 94) #1

Witam, mam problem ponieważ jak próbuję odtworzyć jakikolwiek film, filmik w jakimkolwiek programie, to komp mi się wyłącza i następuje zrzucanie pamięci fizycznej. Już odinstalowałem większość programów zainstalowanych w ostatnim czasie. Proszę o pomoc bo nie chce robić formata to już ostateczność.


(Agatonster) #2

94_diablo_94 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Adax22) #3

Zrzucanie pamięci może być powodem problemów hardwarowych twojego sprzętu np pamięć Ram płyta główna karta grafiki, lub softwarowych np niewłaściwy sterownik itp Możesz także wyłączyć w systemie zrzuty pamięci Klikasz na Mój komputer prawym przyciskiem myszy wybierasz właściwości przechodzisz na zaawansowane Odszukujesz uruchamianie i odzyskiwanie klikasz na ustawienia odszukujesz zapisywanie informacji o debugowaniu z rozwijanego menu wybierasz Brak zatwierdzasz wszystko uruchamiasz ponownie. Może pomóc, ALE NIE MUSI znam przypadki gdzie taki błąd u mnie oznaczał błąd sterownika karty graficznej innym razem była to usterka płyty głównej. Równie dobrze może to być konflikt sterownika karty graficznej i kodeka.


(94 Robert 94) #4

dekanet spróbuję wyłączyć zrzucanie pamięci fizycznej, ale raczej to nie jest wina sterowników bo wcześniej wszystko było ok, od jakiegoś czasu się to zaczęło.


(me@djohnsc) #5

Odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie plików DMP

Wklej go na http://wklej.org a tu daj tylko link do niego.

Skoro od jakiegoś czasu się to zaczęło, to może grzebałeś w sterownikach, albo jakichś programach które mogłyby to spowodować?


(94 Robert 94) #6

wyłączyłem zrzucanie pamięci i chyba pomogło, jeśli problem będzie dalej to zrobię tak jak napisałeś.

EDIT: postanowiłem jednak wkleić raport żeby wiedzieć dlaczego występował błąd

http://wklej.org/id/63016/?zawin=0


(Cosik Ktosik) #7

A zatem problemem jest Enhanced Display Driver Helper Service, zmień ten sterownik na zwykły NVidii.


(94 Robert 94) #8

po zamianie str. problem jest dalej, ale nie zawsze, niektóre filmy chodzą inne nie.

http://wklej.org/id/67342/

w czym problem ?