Zrzut pamięci?


(Przemek Linh) #1

witam, mam taki problem, że pojawia mi się zrzut pamięci i odrazu po niecałej minucie od uruchomienia komputera jest zrzut pamięci, i komputer uruchamia się ponownie. Nie moge zanalizować problemu bo nie mam jak zainstalować progrmu, co zrobić żeby program zainstlować?


(Jahro25) #2

nie do końca wiadomo o co Ci chodzi ! Podczas instalacji systemu czy podczas instalacji softu do diagnostyki masz zrzuty pamięci fizycznej ? Jeśli twój bios ma zakładkę health poszukaj możliwości testowania ramu i hdd jest kilka możliwości pojawienia się czegoś takiego . Mógł też paść Ci system. instalowałęś nowe urządzenia lub oprogramowanie sprawdź ram może wadliwa kość lub niekontaktuje coś w gnieździe

podociskaj wszystkie przewody na płycie głównej.Daj więcej informacji co do sprzętu


(Godlike) #3

Lepiej zapytaj od czego masz ten zrzut, to ze nie możesz zainstalwoac programu to chyba w tej chwili najmniejszy problem. Wejdź we właściwości komputera, zaawansowane, uruchamianie i ozdyzkiwanie. Tam odhacz- automatycznie uruchom ponownie, a zrzut pamięci ustaw na mały lub wcale. Potem jeśli znowu pojawi ci sie niebieski ekran, spisz kod błędu.


(Przemek Linh) #4

zrzut pamięcie mam odrazu po uruchomieniu komputera, nie nie muszę robić żeby był zrzut pamięci, wystarczy że włączę komputer w trybie normalnym i zrzut pamięci jest chwilę po załadowaniu systemu.

hm, a jak mam sprawdzić w biosie zakładkę health i możliwość testownia ramu i hdd?

Teraz siedze na trybie awaryjnym z obsługą sieci, bo nie mogę inaczej włączyć komputera

*** STOP: 0x0000007E (0xC0000005, 0x830C63D5, 0xEF319AC8, 0xEF3197C4)


(ybu) #5

Po raz kolejny polecam skorzystanie z porady opracowanej przez Cosik_ktosik

http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=11

http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=17

w celu zlokalizowania przyczyny powstawania błędu.