Zsilacz do mego sprzętu

Wiem, że jak ktoś przeczyta mojego posta to będzie chciał mię powiesić :mrgreen:

No ale spróbuję :stuck_out_tongue:

Wiedz chodzi mi o zasilacz, chciałbym sobie zmienić na jakiegoś dobrego, cichego nie drogiego bo nie mam za dużo kasy :frowning:

Mam taki sprzęt:

Intel pentium 1,60 ghz (w przyszłości chce sobie zmienić na jakiegoś innego)

Płyta główna to nie wiem

Pamięć ram 256 (chcę sobie rozszerzyć d0 1gb+ 256mb, no może kiedyś do 2 ggia może)

dyski segata 40 gb (planuje kupić nowy 250 gb)

I jakąś karte graficzną żeby była dobra do oglądania filmów i żeby nie była za droga.

Weście mi coś doratcie :slight_smile:

Amacrox 350W 120 zł, karta Radeon 8500 ~60 zł.

kurdę trochę drogoooo

A co powiedzie jak jest zasilacz wraz z domkiem??

np.

http://www.allegro.pl/item171589443__tr … ress_.html

Tracery nie są zbyt dobre. Lepiej wydać parę złotych więcej niż potem żałować.

Tracer, buda do :■■■■: (niska jakość wyświetlacza i blach) tak samo zasilacz.

Obudowę masz, to po co wydajesz zbędnie na nową za 177 zł można kupić Amacroxa 400W.

Dziwny tok rozumowania.

taaa?

a co podałeś? za jaką cenę?

Jak byś poczytał trochę forum to byś wiedział, że nie bierze się zasilacza pierwszego lepszego,

fortron 350W z allegro za 5-6 dych będzie odpowiedni, a grafa tak jak napisał kolega Tobi 8500 :slight_smile:

aaa nie no nie max na zasilacz mogę dać 80 zł aaa grafę to troche lepszą sobie poszukam tak w granicach 150 zł :slight_smile:

Złączono Posta : 06.03.2007 (Wto) 20:15

Ehhhh, Tobi no musze sobie jakąś obudowę kupić bo jak patrzę na swoją to normalnie arz coś mi się robi wewnątrz, jest OBRZYDLIWA! !!

Może polecicie mi jakąś fajną obudowę (żeby była black) z wyświetlaczem było by super, żeby fajnie wyglądała, stylowo :mrgreen:

Właśnie ten tracer mi się podoba.

Do filmów grafa za 150 zł :sciana: , Radeon Saphhire 9550 128 Mb, zasilacz Fortron THA-P.