Zune na SP3

Witam!

Zainstalowałem SP3 bo inaczej by mi nie działało GTA 4, ale znikła mi skórka która podmieniała mi pasek narzędzi itd. Nazywała się ZUNE.

Czy jest wersja ZUNE na SP3? Ewentualnie prosze o znalezienie skórki z czerwonym naciskiem start, a reszta pasku ma być w kolorze czerni.

zainstaluj SP3 UxTheme Patcher

dalej nie dziala… prosze o pomoc bo niebieski, albo srebrny, bądż oliwkowy pasek nie pasuje do reszty…

odpaliłeś ten styl czy patrzysz w właściwościach pulpitu?

musisz go włączyć i zastosować i nie ruszać :stuck_out_tongue:

Wejdź C:\WINDOWS\Resources\Themes

Znajdź plik motywu z rozszerzeniem .msstyles i kliknij na niego dwa razy. Pojawi się okienku wyboru stylu.

Tu masz jeszcze ten sam styl tylko z różnymi kolorami przycisku start do wyboru :slight_smile:

http://customize.org/xpthemes/47968

załadowałem styl ale pasek narzedzi wyglada tak samo jak w W98, jedynie tapeta się zmieniła. Próbowałem tam jeszcze zmienic kolor startu, ale nic sie nie dzieje. Ma ktoś jakieś pomysły? Ewentualnie nie musi być zune… chodzi mi o to aby przycisk startu był czerwony a reszta czarna :slight_smile:

Nie trzeba patchować pliku uxtheme.dll dla tego stylu. Tu masz Zune Theme a tutaj Zune Final. Sprawdź, który będzie działał.

Olcia :slight_smile: Działa ten Zune Theme, ale start jest tylko pomarańczowy kolor… :stuck_out_tongue: da się jakoś ten start zrobić czerwony ?

Ewentualnie jakby ktoś znalazł coś na SP3 do tej tapety.

asdasdadsano1.png

Grzechuzioom , w Zune Final masz możliwość zmiany koloru.

tak ale wersja final nie działa…

Grzechuzioom , to niestety w Zune Theme koloru nie zmienisz.

tak… wiem :slight_smile: Proszę więc o jakiś podobny styl do tego co mam, ale z czerwonym Startem :stuck_out_tongue_winking_eye: