Zune - problem z deinstalacją i reinstalacją

Witam :slight_smile:

Mam problem z Zune. Otóż, w pewnym momencie zaczął wariować, nie mogę go uruchomić, ale nie mogę też odinstalować ani zainstalować ponownie z pliku. Pojawia się następujący komunikat: “Wystąpił nieoczekiwany błąd w oprogramowaniu Zune (0x800703e6)” i tyle. System - Windows 8. Jakieś porady?

Usuń bezpiecznie tego Zune tym programikiem. Sam z tego korzystam. Potem zainstaluj następnego. http://translate.google.com/translate?h … CCcQ7gEwAA

Udało mi się usunąć dzięki Revo, ale mimo wszystko nie chce się rozpocząć instalacja od nowa. Wyskakuje błąd ten sam… Ewentualnie 0x8000ffff.

Próbuj pobrać instalator na dysk i uruchomić instalację offline. Wczoraj tak instalowałem chrome frame. Instalator na stronie kręcił się i nic. Pobrałem i chodzi mi program cacy. Instalacja dużego pakietu wymaga zamknięcia przeglądarek i programów uruchamianych automatycznie w autostarcie. Wystarczy jeden niekompatybilny odtwarzacz i jest problem instalatora, zwłaszcza wymagającego programu.

Instalacja Zune jest przeprowadzana z dysku. Po otworzeniu pliku rozpakowują się niezbędne elementy, a następnie wywoływane jest potwierdzenie UAC, czy zgadzam się na uruchomienie programu, daję tak, a wtedy pojawia się błąd.

Próbowałem już rozpakować plik i instalować prosto z folderów, ale to samo jest… A nie uśmiecha mi się cofanie systemu po raz wtóry.