Zuzycie procesora 100% prosze o pomoc

Bardzo prosze o pomoc mam zuzycie procesora caly czas 100% i nie wiem dlaczego zalaczam moj log z hijackthis

Dziekuje za pomoc!

Log wydaje sie czysty, widze, że chyba masz Nootbooka z HP, ja mam z TOSHIBY i miałem bardzo dużo programów wstępnie zainstalowanych, moja rada jest taka żebyś te, których nie używasz odinstalował w trybie awaryjnym. W logach świetny nie jestem :roll: ale może da rade z tymi programami.

A nie patrzyłeś w Menadżerze zadań co powoduje to 100%?

Może któryś proces za bardzo obciąża komp. Wyłącz zbędne.

Wyglada ze u mnie najwiecej zzera iexplorer…

wylaczylam troche tych rzeczy z HP ale niewiele to dalo.

Adam_W no jaki czysty. Jest syf.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\svchost.exe

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Zafixuj.

Daj nowe logi HJT + silent.

Dzieki

oto moj log

Dalej siedzi, zastosowałeś Killboxa? Daj loga z SilentRunners jak prosiłam (opis w przyklejonym w “Bepieczeństwie”) :slight_smile:

Ja mialem podobny problem ale na zwyklym PC. Automatycznie po wlaczeniu GG obciazenie procka skoczylo do 100%. Nie probowalem z wersja 6, ale w kazdej z wersji 7 zawsze mialem taki problem.

oj chyba dalej siedzi, probowalam Killboxem wydawalo mi sie ze sie skasowalo, pojawil sie komunikat Windowsa cos RPC (Remote Procedure Call) i zaczelo odliczac i komp wylaczyl sie sam, w Task Managerze te mam dwa procesy svchost jeden local a drugi network service,

zalaczam log z silent

Niestety jest wirus Jeefo , który infekuje wszystkie exeki

1.Otwórz Notatnik i wklej do niego:

Z menu Notatnika >>> Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki >>> Zapisz jako FIX.BAT

2.Wyłącz przywracanie systemu

  1. Reset komputera do trybu awaryjnego

  2. Uruchomić plik FIX.BAT.

5.Zastosować skanery online i pozwalać im wywalać wszystko, nawet jeśli pokażą twoje programy (one są zniszczone):

wydaje mi sie ze jest juz ok, prosze o sprawdzenie loga

oraz log z silent

Już jest ok.

Na wszelki wypadek możesz puścić w ruch -> http://wirusy.antivirenkit.pl/pl/szczepionki/Jeefo.html

dziekuje bardzo za pomoc :slight_smile:

ten program znalazl cos jeszcze co usunelam i teraz przy skanowaniach jest juz ok :smiley: