Zużycie procesora 100% przy błahych czynnościach


(Mati19) #1

Witam. Dziś miałem formata, który robił jakiś niewydarzony informatyk. Zepsuł sprawę, wszystko musiałem sam poprawiać, wgrywać etc. Teraz podejrzewam jakiegoś wirusa, ponieważ zużycie procesora nawet przy zwykłym przeglądaniu fejsbuka wynosi non stop 100%... Komputer strasznie wolno pracuje i nie da się nic na nim robić.

Wklejam Logi z OTL:

http://wklej.to/yTSdw

extras http://wklej.to/toXL1


(Spandau) #2

Proszę odinstalować

Proszę o raport Kasperski TDSSKiller [http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekc … entry33542](http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekcja-zbior-narzedzi-usuwajacych/page p 33542#entry33542) Jak coś wykryje Wybierz opcje Skip i zaprezentuj raport na forum

Sprawdź jak działa komputer w trybie awaryjnym. Jak wejść w tryb awaryjny http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=193238595


(Mati19) #3

Kasperski TDSSKiller nic nie wykrył. Toolbara usunąłem.

Gdzieś czytałem, że może przydatne jest usunięcie po jednym podstawowym kanale IDE oraz pomocniczym kanale IDE? Bo mam ich po 2.


(Spandau) #4

[http://www.fixitpc.pl/topic/46-optymali … st__p__180](http://www.fixitpc.pl/topic/46-optymalizacja-i-odchudzanie-windows-xp/page view findpost p 180)


(Mati19) #5

No dobrze, a co jeśli chodzi o logi OTL? Bo na razie nic nie pomaga. Komputer zamula i zamula. Firefox ciągnie strasznie dużo procka, właściwie to głównie on. Na pulpicie nawet przy szybszym ruchu kursora procek skacze do ponad 30%.


(Spandau) #6

W raportach OTL nie widać aktywnej infekcji, kosmetycznie

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania pokaż na forum.


(Mati19) #7

Ech, jutro komputer leci do naprawy. Zobaczymy co oni powiedzą.,