Zuzycie procesora-100%

Od paru dni mam 100% zuzycie procesora przez jedna z uslug svchost.exe(97-98%).Mozliwe ze mam jakiegos robala z tym,ze ani nod ani kaspersky niczego nie wykrywaja(kaspersky cos tam wykryl i usunal-nadal to samo).Jaki moze byc powod tego zuzycia?Dodam ze komputer zachowuje sie w miare normalnie-nie wiesza sie,nie muli,temperatura procesora,plyty glownej raczej w normie.Co to moze byc?Z gory dzieki za info.

wstawiam loga:

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 0:03

moze jeszcze to bedzie pomocne bo pewnie chodzi tu o jeden proces ktory wyroznilem lecz nie wiem jak to usunac

Tak jest o ten proces chodzi. Usuwasz w trybie awaryjnym cały zaznaczony folder:

Wchodzisz w Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe Installator Windows

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz windowsinstaller i ok, wpis > fix w HJT, daj nowy log :slight_smile:

Proszę objąć logi w tagi - informacja: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Na Forum używamy polskich znaków w pisowni - proszę także to poprawić, używając opcji Zmień

Jedyne co dalo sie zrobic to usuniecie w trybie awaryjnym calego folderu.W uslugach mam dwie pozycje Instalatora Windows:

-dodaje,modyfikuje i usuwa a-plikacje dostarczone jako pakiet Inst.Wind.("msi.) oraz

-instaluje,naprawia i usuwa oprogramowanie zgodne z instrukcjami zawartymi w plikach MSI(wersja w windows update)

wiec o ktora chodzi?

z pozycji hijacka nie mozna usunac wpisu windowsinstaller poniewaz usluga jest uruchomiona.Acha-usuniecie calego pliku pomoglo i wydajnosc juz jest w normie lecz chyba nie wszystko jeszcze ok:

Przez 2 l. Tę usługę masz zatrzymać, wyłączyć i zafixować wpis. Jeśli będzie problem, skasujemy ją inaczej. Dal potem nowy log :slight_smile:

WHITEBOY26 prosiłem o coś

Wyłączyłem tą usługę(sorry-troche juz spiący wczoraj byłem:) no i log wygłada tak:

Wielkie dzięki Joan za pomoc,admin-sorry za błędy.Czy wszystko już jest ok?

Tak, już jest ok.

Możesz kosmetycznie ciachnąć.

Możesz przejrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Ok,dziękuję za pomoc.