Zuzycie procesora przy torrentach

mam problem, otoz sciagajac klientem torrenta, jakimkolwiek mam ogromne zuzycie procka, od 50% do 100% ;/ kiedys tak sie nie dzialo, dodam, ze przy BitComecie, BT i BitLordzie zuzycie jest takie jak wyzej napisalem, a moj ulubiony klient - Azureus przy sciaganiu zawiesza mi komputer i tylko twardy reset pomaga, co moge na to poradzic? o to moja maszynka - AthlonXP 1800+ podkrecony na 1733MHz, 768mB ramu w 333MHz, plyta - MSI KT4V, system - Windows XP Pro SP2

z gory THX :slight_smile:

Hmmm, jezeli sciągasz max łacza zawsze programy P2P zamulają system.

A jak sprawa ma sie dokładnie z Azerusem, sprawdz w podglądzie zdarzen co to za bład kiedy sie zawiesza :?

A przy takim sprzecie powinno godzic cacy :roll:

A co jezeli chodzi o szkodniki :slight_smile:

to raczej nie wina klientów torrentowych … bo mam prawie identyczne parametry sprzętowe jak Ty i teraz ściągają się 4 teledyski z prędkością 5-10 KB/s … i zużycie procesora to jest 5-20 % , RAM 355 i spokojnie przeglądam strony przy łączu radiowym 256

dlatego stawiam na to że to nie wina klientów torrentowych :slight_smile:

Przeskanuj komp antywirami , ja od dziś mam McAfee i już znalazł 4 trojany , gdy Norton wcale ich nie widział … dodam jeszcze że te trojany były w plikach torrentowych :expressionless:

Odswieze temat:P

Ja u siebie wykrylem zbyt duza ilosc polaczen dostepna dla TCP/IP, choc zdarzylo sie to pierwszy raz i licho wie z jakich przyczyn.