Zużycie procka 100 % przy grach

Witam mam problem z prockiem. ;/ Wszystko jest ok dopuki nie włacze jakiejs gry np. cod2, fm2007, silkroad online.

Po właczeniu dowolnej gry komp sie zaczyna mulic i zuzycie procesora wynosi 100%. Przedtem tego nie było.

Moj komp to: celeron 2.5 - 512 ram - radeon 9600 pro 256 mb - dysk 80 gb - płyta głowna asus p4p800-x.

Co radzicie zebym zrobil ?

hym…patrząc na Twój sprzęt to się nie dziwie, że użycie procesora jest 100%, gdyż celerony są słabymi procesorami. Masz też za mało RAM’u. Ja nie widze w tym nic dziwnego ze jest to 100% :shock:

posiadasz kiepski procesor, oraz słabiutką kartę graficzną…

Przeciez pisalem ze przedtem tego nie było !!

Ja miałem kiedyś ten sam problem … Ale okazało się, że w moim przypadku była to winna lekko nadpalonego procesora :frowning: … Odrazu poszedł na handel :lol: … I zmieniłem na inny …Ale każdy przypadek wymaga dokładnego sprawdzenia, zanim podejmie się jakieś kroki :wink:

w przypadku cod2 ??

A po czym poznac ze procek jest nadpalony ?

zainstaluj program Super PI i wykonaj test dla 32M.

W przypadku coda nie powiem dokładnie ale mialem 150 fps i gra chodzila bardzo płynnie a teraz mi ja scina. tak jakby klatki urywało. i to zasrane

100 % zuzycia.

Ja miałem Athlona 2200XP+ … Tam nie było problemu, wystarczyło zjżeć mu “po spód” :wink: … Ale z celeronem to tak łatwo nie jest … Spróbuj jakiś programów … Polecam google :wink:

No wykonalem ten test i co ?

100% W grach, to przecież nic dziwnego przy takim sprzęcie…

Nie ma się o co więc martwić-Wszystko gra.

:o

Możliwe że to wirusy powodują tak duże zużycie wklej logi z hijackthis i silentruners :slight_smile: Instrukcje wklejania masz w dziale bezpieczeństwo

Jak to mój kolega zawsze mawia: "w razie “W” zawsze jest jeszcze takie wyjście - format c: " :smiley: … (on nie wie do czego służy ghost)

No zamykamy temat :smiley: Format i po problemie :slight_smile: bb

gienia74 , jakbym mógł Ciebie prosić to mogłbyś wrzucić tu screena jak masz włączonego COD2 i zuzycie procesora sięga 40-50% :slight_smile: